Önerilen Oyunlar Ever After High Gökyüzü Treni 2 KGB Ajan Araba Maryo Motorda Hıza Doy Başsız Zombi Yükleri Birleştir Uzun Otobüs Park Et 2 Beyonce Makyaj
Önerilen Oyunlar Şehir Baskını Çılgın Yumurtalar Ajan Kadın 3 Kamyon Rallisi Angry Birds Go Şirin ve Şirine Hakem Vurmaca Korsanlara Karşı 2 Silahlı Adam
2 Kişilik Araba Yarışı
2 Kişilik Araba Yarışı
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.5/10 (41287 oy)
2 Kişilik Araba Yarışı Oyunu

2 kişilik muhteşem bir araba yarışı ile karşınızdayız. Hem de çizgi film kahramanlarının oynadığı bir araba yarışı. İster tek oyna ister arkadaşınla. Oyuna başlamak için play game yazısını tıkla tek oynayacaksan 1 player olanlardan birini seç, iki kişilik oynamak için de 2 player seçeneğini seç. Sonra arabanın parçalarını ok tuşları ile seç select tuşuna bas. Continue tuşarına basarak oyuna geç. Bir oyuncu w,a,s,d tuşları ile ve turbo için shift tuşu ile diğer oyuncu yön tuşları ve turbo için ctrl tuşlarını kullanır. Haydi bakalım bu sevimli karakterler olan Phineas ve Ferb ile yarışa başla.

Önerilen 2 Kişilik Oyunlar

2 Kişilik Oyunlar


Bazı oyunlar grafikleri, çizimleri ya da oynanış şekli ile çok kötü görünmektedir ama bu oyun görüntüleri bakımında kısacası her şeyi bakımından çok kaliteli. Araba yarışları çok popüler olduğundan bu yarışlara bir de popüler olan çizgi film karakterlerini eklemişler ve bu şekilde oyun daha da güzel olmuş. Oyun başlangıcında karakter seçimi yapılıyor. Ya tek olarak seçim yapacaksınız ya da ikili seçim yapacaksınız. Biz iki kişilik araba yarışı üzerinden gittiğimiz için size iki kişilik seçimi yani en sağdaki Phineas ve Ferb karakterlerini seçimini anlatacağız. Araba seçimi ile devam ediyoruz fakat bu araba seçimi direk arabayı seçmek değil parça parça seçmek oluyor. İlk oyuncu önce arabanın tekerleklerini seçiyor. Bunu yapmak için ok işaretlerine tıklayıp beğendiğini select ile seçiyor ve sonra arabanın kasasını seçiyor. Sırada motor seçimi var ve sonra koruma seti ve arabaya süs verdikten sonra isim girip diğer oyuncu da aynı şeyleri yaptıktan sonra arabalar seçiliyor. Artık yavaştan oyuna giriş yapılacak, girişten önce bir bilgilendirme ekranı çıkıyor. Bu ekranda hangi tuşlar ile oynanacağı gösteriliyor. Bir oyuncu awsd tuşları ile arabayı yönlendirirken shift tuşu yani üst ok seçim tuşu ile de arabaya fazladan hız verecek yani turbo hız verecek. Diğer oyuncu da yön tuşlarının yanı sıra turbo için ctrl tuşunu kullanacak. Bu ekran kapatıldıktan sonra yarış başlayacak. Tepeden çekim yapılmış şekilde yarış pisti görünüyor ve oyun başlıyor. İki arabada kıyasıya yarışıyor ve 3 turdan sonra süre olarak kim az süre yaptıysa o şampiyon oluyor. Her turun süresi ekranın üstlerinde oyunculara ait bölümde yazıyor. Pistteki çamurlu bölgelere girmeyin ve siyah yoldan giderek virajlarda düzgün bir dönüş yapıp yarışı kazanmak için de biraz şansınıza ihtiyacınız olacağı gerçeğinden uzaklaşıp elinizden geleni yapın. Bu şekilde eminim ki arkadaşınız ile eğlenceli bir 2 kişilik araba yarışı oynamış olacaksınız. Sizlere bu güzel oyunu sunduğumuz için mutluyuz bu konuda sizlere iyi eğlenceler dileriz.
2 Kişilik Araba Yarışı Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 9 = ?
Güvenlik
Muhittin Emirhan Özsoy
çok güzel annemle oynuyordum
Hasan
Çok beğendim.Herkese tavsiye ediyorum.
aygül ayşegül
çok güzel bir oyun ben ve arkadaşım çok sevdi oyunu
Cenk
Oynadığım diğer araba yarışı oyunlarından en önemli farkı,yarışa başlayacağınız aracı kendinizin tasarlama imkanı olması. Yani aracın rengine, modifikasyonuna, motoruna ve bunun gibi pek çok şeye siz karar veriyor ve daha sonra bu aracı yarış pistine çıkartıyorsunuz. Aracı hareket ettirmek çok kolay, yön tuşları bu konuda sana yardımcı olacaktır.
EDANUR
ÇOK GÜZEL BİR OYUN ARKADAŞLAR
Uğur
Araba yarışıyla ilgili tüm oyunları çok sevdiğimi söylemek istiyorum. Bu oyunu da gerçekten beğendim ve sevdim. Arkadaşımla oynaması da ayrı bir heyecandı açıkçası. Oynayın pişman olmazsınız.
elif ilayda uyanık
güzele benziyo aslında ama güzel
Huseyin
haaaaaaaaaaaaaaaaarika bi oyun