Önerilen Oyunlar Crash Bandicoot Zor Futbol Parmak Dövüşü Gerçek Kız Giydirme Zombi Ezmece Sayı Bulma Kiraz Mevsimi Sevimli Maymunlar Ölüm Yolu 2
Önerilen Oyunlar Mekanik Asker Scooby Doo Tapınakta İkiz Kediler 2 One Piece Aşırtma Kırmızı Top Ailesi 2 Soakamon Efsane Ninjalar Atv Motoru
2 Kişilik Kantır
2 Kişilik Kantır
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.8/10 (135766 oy)
2 Kişilik Kantır Oyunu

Bu oyun hem tek kişilik hem de iki kişilik oynanıyor. Tek kişilik oynamak için single player yazısına, çift kişilik oynamak için de 2 players yazısına tıklıyoruz. Sonraki ekranda zorluk seçebiliriz ve asıl iş mission kısmından görev seçmek gerekiyor. 2 kişilik oyunda bir oyuncu a,s,w,d ile hareket edip 4 ile zıplayıp 5 ve 6 tuşu ile de ateş ediyor. Diğer oyuncu yön tuşları ile hareket edip diğer görevler için 8,9,0 tuşlarını kullanıyor. Bu iki kişilik kantır oyununda dikkatli ol. Haydi bakalım bu atari kıvamında 2 kişilik counter oyununu oyna, çatışmaya katıl ve eğlen.

Önerilen 2 Kişilik Oyunlar

2 Kişilik Oyunlar


Merhaba bu yazıyı okuyan arkadaşım, sana bir önerim var. Arkadaşını da yanına al ve bu iki kişilik kantır oyununu oyna ve arkadaşın ile keyifli zaman geçir. Yükleme gerektirmeyen, internet sitesini açıp tıklayınca bilgisayarında açılan bu basit oyun kantır tarzı bir çatışma oyunudur ve oyunda silahlar konuşmaktadır. Oyunu istersen tek başına da oynayabilirsin ama başlangıçta da dediğim gibi önerim 2 kişi ile oynamak. Oyun basit grafikleri ile bir atari oyununa benziyor ama oyunun tarzı bu ve oynanması çok eğlenceli. Oyun ekranı seni karşıladığında ekrana tıkla ve menüden single yazan yeri tıklayarak tek kişi, 2 players yazan yeri tıklayarak iki kişi oyna. Oyunu iki kişilik oyun üzerinden anlatacağım. Seçim yaptıktan sonra kontrol kısmından klavye tuşlarını görebilirsin, oyunun zorluğunu seçip ekranın sağ tarafından bölüm numarasına tıklayıp oyuna başlayabilirsin. Bir oyuncu dört yön tuşu ile karakteri hareket ettirirken klavyeden 9 numaralı sayı tuşu ile atış yapıyor 8 numaralı sayı tuşu ile de zıplıyor ayrıca 0 sayı tuşu ile de silah seçimi yapıyor. P tuşu ile de nesne geçişi yapıyor. Diğer oyuncu a, s, d, w tuşları ile hareket ederken, 5 numaralı sayı tuşu ile ateş ediyor, 4 ile zıplıyor ve 6 ile silah seçiyor, e tuşu ile de geçiş yapıyor. Bu şekilde tek bilgisayar ve tek klavye ile iki kişi aynı oyunu oynama keyfi yaşıyor. Oyunda asıl amaç bir polis olarak hırsızları etkisiz hale getirmektir. Yukarıda belirttiğimiz tuşlar ile bu polisleri hareket ettir ve karşına hırsız çıkınca onları etkisiz hale getirmek için silahları kullan. Kimi zaman ateş ederek kimi zaman da bomba atarak bu görevi yerine getir. Adı 2 kişilik kantır olarak koyulmuş bu oyunda atari tadında bir kantır oyunu yaşayıp arkadaşınla güzel zamanlar geçirmek için tam yerinde olduğunu unutma. Oyunda tüm bölümleri geçip halkın kahramanı olan polisler olun ve kendinizle gurur duyun. Oyunumuzu oynadıktan sonra sitenin altında bulunun yorum kutucuğuna yorum yazarsanız ve oyun ile ilgili yorumlar olursa çok seviniriz. Sitemize geldiğiniz ve oyunu oynadığınız için çok teşekkür ederiz, esen kalın.
2 Kişilik Kantır Yorumları
Ad :
Yorum :
9 + 9 = ?
Güvenlik
enes
oyun dünyanın en iyisiydi resmen 6 bölüm en zoruydu alta inip robotu vurmaya çalışıyon
ömer
oyun cok güzel ve eğlenceli teşekkürler tokoyun
efe
oyun süperrrr tşk ederim tokoyun
jale
oyun çok güzel keşke her oyun stesi böyle güzel oyun yapsa
Zehra
Oyunu tek kişi oynayabildiğiniz gibi bir arkadaşınızla da oynayabiliyorsunuz. Oyunun temel amacı, düşmanlarınızla savaşmanız ve onları etkisiz hale getirmeniz. Bunu ise dövüşerek değil ateş ederek ya da el bombası atarak yapabilirsiniz. Yön tuşlarını ve çeşitli harfleri kullanarak oyuna devam edebilir ve başarılı olmanız durumunda kilitli olan diğer bölümleri de açtırabilirsiniz. Tek başınıza ve her yönden gelen tehlikelere açık bir pozisyonda olduğunuzu hatırlatmakta fayda var.
TOLGA
arkadaşlar bence mükemmmel bir oyun
Aziz
Harika olmuş arkadaşlar sizlere tavsiye ederim
emre
bende oynadım arkadaşlarada tavsiye ederim çok güzel bir oyun