Önerilen Oyunlar Araba Futbolu ATV Offroad Şapka Peşinde Burgerci Bozuk Araba Karayip Korsanları Motor Şov Öğrenci Saçı Prensesi Kurtar
Reklam
3D Counter Strike
3D Counter Strike
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.6/10 (50696 oy)
3D Counter Strike Oyunu

Muhteşem görselleri olan 3 boyutlu kantır oyununa hoşgeldiniz. Kaliteli görseller içinde bu oyundan keyif alacaksınız. Oyunun çalışması için Unity Player gereklidir. Oyun açılınca, single player ile tek oynuyorsun, mutiplayer ile tüm dünyadaki kişilerle oynayabiliyorsun. Seçim yaptıktan sonra bölüm seç, menüden bot ekle, oyun tam ekranda açılacak çıkmak için esc tuşuna bas ve çatışmaya başla. Fare kontrolünü sağlamak için esc tuşuna bas. a,w,s,d tuşları ile yönet.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Savaş Oyunları Oyna - TOK OYUN

Savaş Oyunları Oyna - TOK OYUN


Benzerlerinden çok daha farklı bir oyun olarak yaşamımıza giren ve hemen hemen özellikle bütün erkek çocuklarının ilgisini çekerek bağımlılık yaratma derecesinde sürükleyici, macera dolu ve de heyecanlı bir oyun 3D Countre Strike. Tokyun.com da aslında bizim counter olarak bildiğimiz bu güzel oyun, biraz daha geliştirilip aynı zamanda da 3D versiyonu ile görsellerinin daha net ve çarpıcı olmasının yanı sıra daha da canlı renkler ve sembollerle karşımıza çıkıyor. Oyun ekranı açılmadan önce single player olan seçeneği işaretlemeniz durumunda tek kişi ile, multi player seçeneğini işaretlemeniz durumunda ise sizin gibi dünyanın herhangi bir yerinde bu oyunu oynayan kişiler ile oynayabilirsiniz. Bu sebeple rakibinizi tanımadığınız için çok dikkatli olmalı ve karşı taraftan gelebilecek herhangi bir hamle karşısında atakta bulunabilecek kadar hızlı olmalısınız ki bunun için de oyunu birlikte oynadığınız insanların tehlike anında neler yaptığını çok iyi gözlemlemeli ve buna uygun stratejiler geliştirmelisiniz. Bu oyunda düşünerek hareket etmenin ve taktiklerin yanı sıra gizliliğin de önemli olduğunu unutmamalısınız. Çatışma anlarında özellikle açık alanlara kontrol etmeden çıkmamalı ve size ateş edildiğinde ateşin geldiği yönden mümkün olduğunca uzak durmaya ya da ters görüş açısı içinde kalmaya özen göstermelisiniz. 3D Counter Strike oyununun oynanma aşamasında eğer single player seçeneğini seçtiyseniz yön tuşları ile kahramanı hareket ettirebilir, multi player seçeneğini seçtiyseniz a, w, s ve d tuşlarını da oyuna dahil ederek bunu yapabilirsiniz. Fare imlecini ise kahramanın görüş açısını ayarlamak ve düşmanlarınıza ateş etmek için kullanabileceğinizi unutmamalısınız. Çatışmalar sırasında ekranın çeşitli yerlerinde elinizdeki silahın kapasitesi ve özellikleri ile ilgili çeşitli imgeler göreceksiniz ve çatışmalara girmeden önce ekrandaki bu imgelere ve göstergelere göz atmalısınız ve bu göstergelerdeki artışı sağlamak için ara ara önünüze çıkacak bonusları toplamaya çalışmalısınız. Herhangi bir sıkıntının yaşanması ya da oyundan çıkmak istediğiniz durumlarda ise esc tuşuna basarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda farklı bölümleri seçme imkanınız da bulunduğu için pek çok bölümü hiçbir ön koşul gerekmeden oynayabilir ve her bölümü görüp her bölümle ilgili farklı taktikleri geliştirme yolunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyunun esas noktası ise oyun ekranının sol üst kısmında daire şeklinde yer alan ve sizin oyun alanı içinde nerede hareket ettiğinizi görmenize yarayacak olan bir nevi harita diyebileceğimiz bir gösterge. Bu sayede özellikle birden fazla kişi ile bu oyunu oynamanız halinde kimin nerde olduğunu ve düşmanlarınızın size göre konumlarını rahatlıkla fark edebilir ve bu durumun gerektirdiği önlemleri alabilirsiniz. Dünyayı peşinden sürükleyen bu oyunu merak ediyor ve oynamak istiyorsanız sizleri de Tokoyun.com oyun sitesine bekliyor ve şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.
3D Counter Strike Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 7 = ?
Güvenlik
devran
bu oyun muhtesem sizde oynamak istersiniz.
Cansel
Çok Güzel Bir Oyun Hepinize Tavsıye Ederrım
gökhan
20000 puan çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel harika
mehmet can
harika kim yaptıysa eline sağlık
BERFİN
OYUNGÜZEL HERKEZE ÖNERİRİM
emir
oyunda beni hep kadın yapıyolar :(