Önerilen Oyunlar Bot Sürme Hızlı Tırmanış HOBO Ölüm Yolu Komik Suratlı Meyveler Ani Hava Saldırısı Taksi Sürme Kızgın Bebek Kırmızı Araba 3
Önerilen Oyunlar Gangster Taksi İki Kişilik Altın Avcısı Domuz Savaşları 3D Kantır Kafa Tenisi Zombi Ezmece 2 Pısırık Adam Berberde Balon Meydanı 4 Kurbağa Prensesi Kurtar
3D Kantır
3D Kantır
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.8/10 (56810 oy)
3D Kantır Oyunu

DİKKAT... OYUNA BAŞLAMAK İÇİN START YAZISI SAĞ ALT KÖŞEDEDİR... Gerçek kantır mekanlarında farklı savaşçılarla amansız bir çatışma içine girmek için starta bas. Boşluk tuşu ile mermin bittiğinde şarjörü doldurabilirsin. Haydi bakalım bu dünyaca ünlü oyunun bu versiyonunda başarılı olacak mısın görelim.

Önerilen Savaş Oyunları

Savaş Oyunları


Popüler olan 3 boyutlu oyunlara bir de popüler olan kantır oyunu eklenince artık bu oyun tadından yenmez. Kısacası hem 3 boyut hem kantır bir arada. Oyun başlarken ufak bir sorun var oyun başlangıç ekranı ve bizim sitenin arka zemini beyaz olduğundan, oyuna başlamak için start yazısı biraz zor görünüyor. Onun için dikkatli bakınca ekranın altında ve sağ taraftaki start yazısına tıklayınca oyun başlar. Tabi bu yazı tarayıcınıza göre değişir. Oyunda çatışma mekânları 3 boyutlu fakat çatışacağın kişiler 3 boyutlu değil. Fakat işin içinde kantır oyunu kelimesi var ise gerisi önemli değil. Tüfek ile nişan alıp karşına çıkan düşmanları aşağı indirmek için kısa bir süren var. Ekranın üstünde kalan ömrün ve mermi sayısı var. Sen vuruldukça ömür sayacın azalacak ve sıfır olunca oyun bitecek ama sıfır olmasına izin verme. Uyanık ol ve mermi sayısını sürekli gözle. Mermin bitince hemen boşluk yani spacebar tuşuna bas ve tekrar tüfeğini mermi ile doldur. Bu şekilde oynayarak basit ama eğlenceli olan ve dünyanın en meşhur oyunlarından biri olan Counter Strike yani bizim deyişimizle kantır oyununu 3D olarak oyna. Oyun fazla özellikli olmadığından dolayı fazla karmaşık değil ve başlaması da oynaması da kolay bir oyun. Bu yüzden çok sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Tek sorun yukarıda bahsettiğimiz beyaz zemin sorunu fakat onu da çok önemseyeceğinizi düşünmüyorum. Siz sadece bilgisayar faresini iyi kontrol edip düşmanın adamlarına yani size ateş eden adamlara sağlam bir şekilde nişan alıp ateş edin. Aniden çıkan bu adamları bir güzel benzetin ve size meydan okumalarına izin vermeyin. 3D kantır oyunu ile size iyi eğlenceler dileriz.
3D Kantır Yorumları
Ad :
Yorum :
7 + 8 = ?
Güvenlik
ABDULLAH YILDIRIM
ÇOK GÜZEL BİR OYUN. SAĞOL TOK OYUN...
Sabri
Oyun çok değişik ve atraksiyon dolu. Ayrıca 3D formatında olması da bence daha bir gerçekçilik katmış oyuna. Oynarken sıkılmayacağınıza emin olabilirsiniz.
baba
cokgüzellllllllllllllllllllll
sude
süperrrrrr kız olduğum halde çok seviyom tokoyun teşekkürlerr süpersiniz
metin
bence bu oyun güzel beyler
dilara
bayıldım harika merak ettim oynadım bir kız olarak harika bayıldım
ali
mükemel oyun oynamanızı tavsiye ederim
eren
çok güzel oyunmuş bayıldım süperrrrrrrrrrrrrr