Reklam
Önerilen Oyunlar Gerçek Frikik Kukla Futbolu Kule Parçalama Diş Ameliyatı Tarkan ve Kurt Kare Bilardo Haydut Kovboy 2 Kişilik Bomberman Yat Park Etme Kızgın Mermi
3D Kantır
TokOyun.com Bekleyin
Önerilen Savaş Oyunları Oyna - TOK OYUN

Savaş Oyunları Oyna - TOK OYUN


Popüler olan 3 boyutlu oyunlara bir de popüler olan kantır oyunu eklenince artık bu oyun tadından yenmez. Kısacası hem 3 boyut hem kantır bir arada. Oyun başlarken ufak bir sorun var oyun başlangıç ekranı ve bizim sitenin arka zemini beyaz olduğundan, oyuna başlamak için start yazısı biraz zor görünüyor. Onun için dikkatli bakınca ekranın altında ve sağ taraftaki start yazısına tıklayınca oyun başlar. Tabi bu yazı tarayıcınıza göre değişir. Oyunda çatışma mekânları 3 boyutlu fakat çatışacağın kişiler 3 boyutlu değil. Fakat işin içinde kantır oyunu kelimesi var ise gerisi önemli değil. Tüfek ile nişan alıp karşına çıkan düşmanları aşağı indirmek için kısa bir süren var. Ekranın üstünde kalan ömrün ve mermi sayısı var. Sen vuruldukça ömür sayacın azalacak ve sıfır olunca oyun bitecek ama sıfır olmasına izin verme. Uyanık ol ve mermi sayısını sürekli gözle. Mermin bitince hemen boşluk yani spacebar tuşuna bas ve tekrar tüfeğini mermi ile doldur. Bu şekilde oynayarak basit ama eğlenceli olan ve dünyanın en meşhur oyunlarından biri olan Counter Strike yani bizim deyişimizle kantır oyununu 3D olarak oyna. Oyun fazla özellikli olmadığından dolayı fazla karmaşık değil ve başlaması da oynaması da kolay bir oyun. Bu yüzden çok sıkıntı yaşanacağını sanmıyorum. Tek sorun yukarıda bahsettiğimiz beyaz zemin sorunu fakat onu da çok önemseyeceğinizi düşünmüyorum. Siz sadece bilgisayar faresini iyi kontrol edip düşmanın adamlarına yani size ateş eden adamlara sağlam bir şekilde nişan alıp ateş edin. Aniden çıkan bu adamları bir güzel benzetin ve size meydan okumalarına izin vermeyin. 3D kantır oyunu ile size iyi eğlenceler dileriz.
3D Kantır Yorumları
Ad :
Yorum :
1 + 9 = ?
Güvenlik
esra
ben bir kız olarak bile bayıldım
ali
oyun güzelmis ama cok sıkıcı
esra nur karasu
güzellllllllllllllllll ne demek muhteşem
ercan
kantır eğlenceli bir oyundur
Recep
Oyun bilindik bir nişan alma oyunu ve hareket etmeden aynı yerden gerçekleştirebileceğiniz atış platformuna sahip. Siz ise fare yardımı ile ekranda beliren düşmanlarınıza nişan alarak ateş ediyor ve onların size zarar vermesini engelliyorsunuz.
eren
çok güzel oyunmuş bayıldım süperrrrrrrrrrrrrr
ABDULLAH YILDIRIM
ÇOK GÜZEL BİR OYUN. SAĞOL TOK OYUN...
sude
süperrrrrr kız olduğum halde çok seviyom tokoyun teşekkürlerr süpersiniz