Önerilen Oyunlar Neymar Kafa Topu Ajan Simit Köy Yarışı Süper Salyangozlar 3D Sokoban Maymunu Mutlu Et 2 Kare Polis Başsız Zombi Uzun Otobüs Park Et 2
Reklam
3D Kartal Yuvası
3D Kartal Yuvası
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.6/10 (39333 oy)
3D Kartal Yuvası Oyunu

Kantır oyunları tarzında hem de Türkçe dil desteği olan kaliteli grafikleri olan bir çatışma oyunu daha karşınızda. Şehirde arkadaşların sıcak çatışmada iken onlara çatıdan keskin nişancı olarak yardım et. Fare ile silahını yönlendir ve boşluk tuşu ile yakınlaştırma uzaklaştırma yap nişan al ve düşmanlarını öldür. Öldürdüğün düşman başına para kazanıp hem arkadaşlarına yardım edeceksin hem de para kazanacaksın. Play ile menüye geç ve başlat tuşuna basarak oyun başla.


Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen 3 Boyutlu - 3D Oyunlar Oyna - TOK OYUN

3 Boyutlu - 3D Oyunlar Oyna - TOK OYUN

3D Kartal Yuvası Yorumları
Ad :
Yorum :
1 + 4 = ?
Güvenlik
ali
mmmüüüüüüüüütttttttiiiiiiişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
memet ali
ben bu oyunu çok sevdim. Harikaaa...
Cahit
Silahla oynamayı seviyorsanız bence bu oyundan çok keyif alacaksınız. Elinizde çok gösterişli ve büyük tabi aynı zamanda da çok işlevsel bir silah var bu oyunda. Bunun aracılığıyla düşmanlarınıza ateş ederek onları etkisiz hale getiriyorsunuz. Çok heyecanlı olduğu kadar çok da dikkat gerektiriyor bence çünkü düşmanlar oyun ekranında anlık olarak karşımıza çıkıyor. Kolay gelsin hepinize.
Ahmet Berke
harika oyun yapana helal olsun
BARIŞ
BENCE BU OYUN MUHTEŞEM VE BU OYUN DÜNYADA ÇOK GÜZEL OLMUŞ.
hasan
güzellllllllllllllllllllllllll
muhammet
4 yıldır oynuyorum tavsiye ederim
furkan
bence de çok güzel bir oyun herkes oynasın ve eğlensin