Önerilen Oyunlar Komando Harekatı Pakistan Gangnam Sahnesi 2 Bıyıklı Adamlar Helikopterle Kurtarma Kedi ve Köpek Araba Savaşı Yıkıcı Robotlar El Ameliyatı Kapıdaki Düşman
Önerilen Oyunlar En Yüksek Sayı Kırmızı Top Ailesi 2 Komando Harekatı Pakistan Küçük Kurbağa Büyük Savaşlar Konuşan Kedi Angry Birds Rio Koruyucu 4 Element Kare Bilardo
3D Kuş Gibi Uç 3
3D Kuş Gibi Uç 3
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   7.6/10 (8313 oy)
3D Kuş Gibi Uç 3 Oyunu

Bir kuş gibi uçmak ister misin? Görsel anlamda çok iyi hazırlanmış bir oyun. Yön tuşları ile kuşu şehir içinde uçur. 3d Kuşlar ya da Şehir Güvercinleri olarak da bilinen bu oyun single race ile tek oynanıyor, multiplayer ile internetten çoklu oynanıyor. Single player tıklandıktan sonra kuş türü seçilir, sonra nerede uçacağın seçilir.

Önerilen 3 Boyutlu - 3D Oyunlar
3D Kuş Gibi Uç 3 Yorumları
Ad :
Yorum :
5 + 1 = ?
Güvenlik
berat
yanlız bu kuşlar kaka yapıyor space ile
dilara
arkadaşlar çöplerin üzerine uçun ve konun.sol üst köşedeki yuvarlakta dal çıkıcak.onu herhangi biyere gelip spaceye basarak koyun.sonra diğer çöpleri gezin.dal topladıkça ilk koyduğunuz yere koyun.yumurta 3-5 dal topladıktan sonra oluşuyo.ama her çöpte dal çıkmıyo.çöpün tam ortasına konmazsanız canınızdan gidiyor.
Ahmet
Uçuyoruum.arkadaşlar multi-player denen yere tıklayın orda bilgisayara karşı değil gerçek insanlara karşı oynuyorsunuz
dilara
nasıl yumurta yapılıyo yardım edermisiniz
mustafa
oyun süperr ama multiplaye oluyomu diye baktım varmış
Cihan\'a cevap
Unity 3d Player yüklemen gerekiyor. Aslında oyuhn açılırken yüklemesi de çıkması lazım. Googledan arat yükle Flash player gibi güvenilir.
kadir
arkadaşlar kelebeklerin üstüne gelince spaceye basın onları yiyebiliyorsunuz