Önerilen Oyunlar Mekanik Asker Survivor Bisikletli Barbi Yarış ve Giydir Kantır Oyunu Mafya Adamı Saldırı Kendi Yolunu Çiz Tetris Klasik Robot Fare Anne Barbie
Önerilen Oyunlar Dağ Arabası Motorla Kaç Zebra Wolverine ve Xmen Bozuk Araba Süper Penaltı Forklift Kafa Golü Uçan Amigo 4
3D Kuş Gibi Uç 3
3D Kuş Gibi Uç 3
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   7.9/10 (7459 oy)
3D Kuş Gibi Uç 3 Oyunu

Bir kuş gibi uçmak ister misin? Görsel anlamda çok iyi hazırlanmış bir oyun. Yön tuşları ile kuşu şehir içinde uçur. 3d Kuşlar ya da Şehir Güvercinleri olarak da bilinen bu oyun single race ile tek oynanıyor, multiplayer ile internetten çoklu oynanıyor. Single player tıklandıktan sonra kuş türü seçilir, sonra nerede uçacağın seçilir.

Önerilen 3 Boyutlu - 3D Oyunlar
3D Kuş Gibi Uç 3 Yorumları
Ad :
Yorum :
9 + 1 = ?
Güvenlik
Cihan\'a cevap
Unity 3d Player yüklemen gerekiyor. Aslında oyuhn açılırken yüklemesi de çıkması lazım. Googledan arat yükle Flash player gibi güvenilir.
mustafa
oyun süperr ama multiplaye oluyomu diye baktım varmış
berat
yanlız bu kuşlar kaka yapıyor space ile
Ahmet
Uçuyoruum.arkadaşlar multi-player denen yere tıklayın orda bilgisayara karşı değil gerçek insanlara karşı oynuyorsunuz
dilara
nasıl yumurta yapılıyo yardım edermisiniz
dilara
arkadaşlar çöplerin üzerine uçun ve konun.sol üst köşedeki yuvarlakta dal çıkıcak.onu herhangi biyere gelip spaceye basarak koyun.sonra diğer çöpleri gezin.dal topladıkça ilk koyduğunuz yere koyun.yumurta 3-5 dal topladıktan sonra oluşuyo.ama her çöpte dal çıkmıyo.çöpün tam ortasına konmazsanız canınızdan gidiyor.
kadir
arkadaşlar kelebeklerin üstüne gelince spaceye basın onları yiyebiliyorsunuz