Önerilen Oyunlar Kafasız Kardan Adam Kaleleri Yık 2 Canavarların Arenası Alışverişkolik Milan Arabam Yollarda Engelli Kafa Futbolu Koyunların Sorunu 2 Uzay Mikro Yarış Kafa Topu 2
Önerilen Oyunlar Süper Penaltı Küp Hikayesi İki Kişilik Tank Süper Yunus ATV Yarışı Arı Saldırısı Maymunu Mutlu Et 5 Tavşan Vurmaca Mafya Adamı Saldırı
3D Kuş Gibi Uç 3
3D Kuş Gibi Uç 3
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   7.2/10 (7102 oy)
3D Kuş Gibi Uç 3 Oyunu

Bir kuş gibi uçmak ister misin? Görsel anlamda çok iyi hazırlanmış bir oyun. Yön tuşları ile kuşu şehir içinde uçur. 3d Kuşlar ya da Şehir Güvercinleri olarak da bilinen bu oyun single race ile tek oynanıyor, multiplayer ile internetten çoklu oynanıyor. Single player tıklandıktan sonra kuş türü seçilir, sonra nerede uçacağın seçilir.

Önerilen 3 Boyutlu - 3D Oyunlar
3D Kuş Gibi Uç 3 Yorumları
Ad :
Yorum :
3 + 9 = ?
Güvenlik
kadir
arkadaşlar kelebeklerin üstüne gelince spaceye basın onları yiyebiliyorsunuz
mustafa
oyun süperr ama multiplaye oluyomu diye baktım varmış
Ahmet
Uçuyoruum.arkadaşlar multi-player denen yere tıklayın orda bilgisayara karşı değil gerçek insanlara karşı oynuyorsunuz
berat
yanlız bu kuşlar kaka yapıyor space ile
dilara
arkadaşlar çöplerin üzerine uçun ve konun.sol üst köşedeki yuvarlakta dal çıkıcak.onu herhangi biyere gelip spaceye basarak koyun.sonra diğer çöpleri gezin.dal topladıkça ilk koyduğunuz yere koyun.yumurta 3-5 dal topladıktan sonra oluşuyo.ama her çöpte dal çıkmıyo.çöpün tam ortasına konmazsanız canınızdan gidiyor.
Cihan\'a cevap
Unity 3d Player yüklemen gerekiyor. Aslında oyuhn açılırken yüklemesi de çıkması lazım. Googledan arat yükle Flash player gibi güvenilir.
dilara
nasıl yumurta yapılıyo yardım edermisiniz