Önerilen Oyunlar Küçük Bilim Adamı Mafya Adamı Saldırı Tom ve Jerry Scooby Doo Tapınakta Uçurumdaki Maymunlar Tatil Modam Dağ Arabası Fizzix Futbol Muhteşem İkili
Önerilen Oyunlar Mafya Adamı Saldırı 2 3D Kantır Uçan Robot Kedi Mimmy Büyük Dikkat İki Kişilik Altın Avcısı Maymunu Mutlu Et 5 Salyangoz Bob 3 Yönet ve Fethet
3D Kuş Gibi Uç 3
3D Kuş Gibi Uç 3
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   7.3/10 (8870 oy)
3D Kuş Gibi Uç 3 Oyunu

Bir kuş gibi uçmak ister misin? Görsel anlamda çok iyi hazırlanmış bir oyun. Yön tuşları ile kuşu şehir içinde uçur. 3d Kuşlar ya da Şehir Güvercinleri olarak da bilinen bu oyun single race ile tek oynanıyor, multiplayer ile internetten çoklu oynanıyor. Single player tıklandıktan sonra kuş türü seçilir, sonra nerede uçacağın seçilir.

Önerilen 3 Boyutlu - 3D Oyunlar
3D Kuş Gibi Uç 3 Yorumları
Ad :
Yorum :
1 + 9 = ?
Güvenlik
dilara
arkadaşlar çöplerin üzerine uçun ve konun.sol üst köşedeki yuvarlakta dal çıkıcak.onu herhangi biyere gelip spaceye basarak koyun.sonra diğer çöpleri gezin.dal topladıkça ilk koyduğunuz yere koyun.yumurta 3-5 dal topladıktan sonra oluşuyo.ama her çöpte dal çıkmıyo.çöpün tam ortasına konmazsanız canınızdan gidiyor.
kadir
arkadaşlar kelebeklerin üstüne gelince spaceye basın onları yiyebiliyorsunuz
mustafa
oyun süperr ama multiplaye oluyomu diye baktım varmış
Cihan\'a cevap
Unity 3d Player yüklemen gerekiyor. Aslında oyuhn açılırken yüklemesi de çıkması lazım. Googledan arat yükle Flash player gibi güvenilir.
Ahmet
Uçuyoruum.arkadaşlar multi-player denen yere tıklayın orda bilgisayara karşı değil gerçek insanlara karşı oynuyorsunuz
dilara
nasıl yumurta yapılıyo yardım edermisiniz
berat
yanlız bu kuşlar kaka yapıyor space ile