Önerilen Oyunlar Beyonce Makyaj Kiraz Mevsimi Papa Louie Macera Soakamon Regular Show Rigby Moda Yıldızı Kaleci OL Bahçede Temizlik Maymunu Mutlu Et 4
Reklam
3D Otobüs Park Etme
3D Otobüs Park Etme
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.4/10 (62899 oy)
3D Otobüs Park Etme Oyunu

3 boyutlu ortamda yani 3D otobüs parket ve şoförlüğünü konuştur. Dünyaca ünlü bu oyunda araba park etmekten biraz daha zor olan bu otobüs park etme oyununda dikkatli olmalısın. biraz daha geniş alıp park et ki diğer otobüslere çarpma ve görevi başarıyla bitir. Playe bas bölüm seç ve ekranda gösterilen tuşlarla oyna.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen 3 Boyutlu - 3D Oyunlar Oyna - TOK OYUN

3 Boyutlu - 3D Oyunlar Oyna - TOK OYUN


Günümüzde gelişimi durdurulamayan oyun sektörü artık 3D oyunlarla kendini ispat etmeye başladı. Tokoyun.com özellikle herkesin oynarken görsel olarak da tatmin olacağı oyunları bir araya getirdi. Tokoyun.com da 3D oyunların popüler oyunlar arasında yer alması ilginin görselliğe yöneldiğinin kanıtı olmakta. Özellikle 3D otobüs park etme oyun severlerin dikkatini çekmekte. Oyuna başlamadan açıklamaları okuyarak kendinize avantaj sağlayabilirsiniz. 3D Otobüs Park Etme oyununda rengarenk otobüslerin yerleştirildiği bir park alanında sizin için belirtilen aracı açtığınızda fark edeceksiniz. Aracınız hangisiyse onu işaretle belirtilmiş olan noktaya ulaştırmaya çalışmalısınız. Tabi bunu yaparken süreyi göz önüne almayı unutmamalısınız. Çünkü süre hızla akmakta ve sizin rekor kırmanızı engellemekte. Hem yön tuşlarını kullanabileceğiniz 3D Otobüs Park Etme oyununda harf tuşları ile de yarışabilirsiniz. Hangisi sizin için daha kolaysa onunla oyuna devam edebilirsiniz. Her etapta daha da zorlaşan bir yolculuk ile karşılaşacaksınız. Her etapta farklı bir yer ile karşılaşacağınız bu oyunda dikkatli olmanız da gerekiyor. Sizi yönlendiren simgeler de size yardımcı olacak. Herhangi bir yere otobüsünüzü çarptığınızda oyun sizi uyarmaya başlayacak. Bu konuda da fazlasıyla dikkatli olmalısınız. Etaplar arası geçişler sizi 3D Otobüs Park Etme oyununun içine daha da fazla sürükleyecek. Her defasında farklı bir otobüsü yer değiştirmenizde sizi oyunun içinde canlı tutmaya devam edecek. Oyun esnasında park ettiğiniz alana dikkat etmeniz gerekecek çünkü o alanda aracın oraya nasıl gireceğini gösteren bir işaret fark edeceksiniz. Yani bazı yerlere aracı geri geri park etmeniz gerekecek. Dar alanlarda bu park işlemi oyun esnasında sizi oldukça zorlayacak. Bu arada mühim olan zamanınız dolmadan ve uyarı simgesi size zamanın bittiğini söylemeden aracı belirtilen dikdörtgenin içine düzgün bir şekilde yerleştirmeniz olacak. İlerleyen kademelerde yanlamasına gösterilen alanlara yerleşmeniz gerekecek ve tabi ki en zoru da bu olacak. Oyun etaplarını geçtikçe kendinize güveniniz artacak en önemlisi de hız kazandığınızı fark edeceksiniz. Siz de kendinizi bu oyunlarda daha avantajlı görüyorsanız mutlaka bu oyunu oynamalısınız. 3D oyunlar arasında en fark yaratanı olduğunu şaşırarak fark edeceksiniz. Bu oyun sizi eğlenceye davet ediyor. Mutlaka ziyaret edeceğiniz tokoyun.com da bir şansta 3D otobüs park etme ye verin. Gelin, oynayın hem koordinasyonunuzu geliştirin hem de eğlencenin tadını çıkarın.
3D Otobüs Park Etme Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 8 = ?
Güvenlik
nur
süper bir oyun tavsiye ederim
Kadir
Eğer arabaları seviyor ya da araba kullanmaya merakınız olduğunu düşünüyorsanız bu oyunu kaçırmayın. Çok eğlenceli ve çok da gerçekçi bir oyun. Yön tuşları ile arabayı size gösterilen alana en doğru şekilde park ederek bir sonraki bölümleri de görebilirsiniz.
emre can ataş
ÇOK HARİKA HERKEZE TAVSİYE EDERİM
Numan
çok güzel bir oyun herkese tavsiye ediyorum
eda
çoooooooooooooooooooooooooooook güzeeeeeeeeeeeeelllllllllll
Buse
Bir çok farklı bölümü olan bu oyunda sizin en büyük yardımcınız yön tuşları oluyor. Her bir bölümde bir belediye otobüsünü size oyun ekranında gösterilen yere park etmeye çalışıyorsunuz.Okları takip ederek aracı nereye hareket ettireceğinizi kolaylıkla anlayabilirsiniz ama bunu yaparken 48 saniye gibi bir süreniz var. Bu süreyi ne kadar iyi kullanır, bu süre zarfında ne kadar az hamle ile o kadar çok yol alır ve aracı ne kadar az yere çarparsanız o bölüm için o kadar da fazla puan toplama şansını yakalarsınız.
m.ali
çok güzel herkese tavsiye ederim
hasan
çok güzel bir oyun 100 kere oynadım