Önerilen Oyunlar Barbie Kardeşler Kol Güreşi Asit Tavşan Süper Salyangozlar Top Zıplatma Yönet ve Fethet 2 Mafya Adamı Saldırı 3 Üç Arkadaş Kutu Kafalar
Önerilen Oyunlar Kırmızı Araba 3 Koyun Berberi Ölüm Rayları Süper Salyangozlar Bire Bir Maç Brezilya Çılgın Sokak Yarışı Çılgın Kanatlar Counter Strike M4A1 Teketek Basketbol
Ateş ve Su 2
Ateş ve Su 2
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.2/10 (28019 oy)
Ateş ve Su 2 Oyunu

Ateşoğlan ve Sukız ile bir takım oyunu oyna ve kısılı kaldığınız mekandan kurtulun. Ateşoğlanla suya sukızla ateşe düşmeyin. Yer altındaki bu macera dolu dünyada bir arkadaşın ile bu işi ortaklaşa yürütürsen daha keyifli olacaktır ki zaten bu işi iki kişi yapmanızda fayda var. Birinin yaptığı şeyi diğeri yapamaz ama bu özellik karşılıklı fayda ve yardımlaşma sağlar. Haydi bakalım şimdi Ateş ve Su 2 oyunu oynama zamanı ve güzel bir yardımlaşma yaparak sonuca ulaşma zamanı. Şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletmek isteriz.

Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN

2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN


Ateş ve Su serisini önceden fark edenlerden misiniz? Sizde keşfettiğiniz bu oyunun fenomen haline gelmesini izlediniz mi? Ateş ve Su oyununu oynadınız ve artık farklı yerlerde farklı şekillerde kapalı alanlardan kurtulmayı mı amaçlıyorsunuz? O zaman tam da size göre bir oyunla karşınızdayız. Ateş ve Su serisinin ikinci oyunu Ateş ve Su 2 tokoyun.com da sizlerle. Yepyeni bir platform yepyeni bir heyecan sizleri bekliyor. Bu oyunda ikili yarışınız devam edecek. Siz ve partneriniz birbiriniz olmadan kapalı alandan kurtulamayacaksınız. Asıl önemlisi serinin mekanlarının değişmiş olması ve klasikleşen oyundan kurtularak farklı mekanlarda oyunu deneyimleme şansı yakalayacak olmanız. Ateş ve Su 2 de ışık huzmelerini doğru konumlandırmanız ile kapıların ardı ardına açılmasını izleyebileceksiniz. İkili oynayabileceğiniz bu oyunda beraber hareket etmenin kolektif çalışmanın ve koordinasyonun faydalarını keşfedeceksiniz. Bu süreç içerisinde kendi beceri ve aktivitelerinizi geliştirme, hızlı ve pratik düşünme gibi hayat fonksiyonları açısından sizi bir adım öne taşıyacak olan meziyetlere sahip olacaksınız. Bunun yanında birlikte başarma kavramı ve ortak çalışma motivasyonunu edinme gibi yetkinliklerde size kar olarak dönecektir. Kademe kademe zorlaşan oyunda aşamaları iki kişinin zekasıyla geçmeye çalışacaksınız. Birlikte oynamanın tadı Ateş ve Su 2 de çıkacak. İlk seferde geçerseniz koordinasyonunuzun aktifleşeceğini hayretle fark edeceksiniz. Ateş ve Su serisinin renkli versiyonu sizleri eğlenceye davet ediyor. Kademeli oyun içerisinde bir oyunu geçtikten sonra diğer oyunda farklı seçenekler sunuluyor. İstediğiniz oyunu seçerek ilerleme şansını elde etmiş olmanızın yanında tek oyunu oynayarak geçmek zorunda da kalmıyorsunuz. Farklı çözümler bulmak ve kapıların açılmasını sağlamak bu oyunun en sevilen anı olmalı. Ama daha da keyif veren bunun iki kişilik yaşanıyor olması. Unutmayın diğer eşiniz olmadan kapalı alandan çıkmanız hiç de mümkün değil. Bu ortak oyun çocuklarınız paylaşımını da arttıracaktır. Özellikle biriyle hareket etme sistematiği zihinsel aktiviteler sayesinde gelişen, değişen bir reaksiyon olması sebebiyle size sürekliliği vaat etmektedir. Suyun ateşe ateşin suya değdiği anlarda oyunun kaybedilmesi sebebiyle eşleştirme yeteneğinizi de sergilemeniz gerekmektedir. Buda fonksiyonlarınızın kullanımını hızlandıracaktır. Sizin için gerçekleşen bu aktivitasyonların yanında eğlencede yanınızda olacak. Saniyeler hızla akarken yolu en kısa sürede bulup kapıya ulaşmak için engelleri aşmaya çalışacak bir başka deyişle kendinizle yarışacaksınız. Bu farklı özellikleri içinde bulunduran Ateş ve Su 2 oyunu tokoyun.com da sizleri bekliyor. Gelin ve bu eğlenceli dünyanın keyfine varın.
Ateş ve Su 2 Yorumları
Ad :
Yorum :
2 + 9 = ?
Güvenlik
Eymen
Eğer diğer Ateş ve Su oyunlarını oynamışsanız bu oyunu oynarken de hiç zorlanmayacağınıza eminim. Her şeyden önce iki kişi olmanız gerektiğini bilmeli ve oyunda partnerinizle birlikte hareket etmelisiniz. Karakterlerden birini yön tuşları ile diğerini ise harflerle hareket ettirebiliyorsunuz. Her iki karakteri de engellere dikkat ederek çıkışta ulaştırmanız durumunda başarılı oluyorsunuz. Ateşi su dolu çukurlardan, suyu ise ateşle dolu çukurlardan uzak tutmanızda fayda var.
eylem ve özlem
evet bizede kolay ama hep bilgisayar kapanıyor
saim
çok güzel bir oyun
gamze
cok guzell ates ve su tum oyunlarini oynadim
merve
çok sevdiğim oyunlardan birisi favorim
esma
kardeşim bilmiyor ondan dolayı oynamak istemiyor ama oynayınca ne kadar kolay olduğunu görecek
tuğba şerife çelik
Çok güzel bir oyun çok güzel
zerda
güzellllllllllll ama çok zor