Reklam
Önerilen Oyunlar Adam Temizleme 4 Ben 10 Sokak Bisikleti Hırsız Kardeşler 3 Şeker Canavarı Şeker Hırsızları Türkçe Frikik Basketbol Kafa Topu Kış Yarışları 3D Satranç
Ateş ve Su 3
TokOyun.com Bekleyin
Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN

2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN


Ateş ve Su severlerin uğrak yeri TokOyun.com dan yepyeni son model bir oyun. Ateş ve Su 3 sizleri daha macera dolu bir serüvene çağırıyor. Soluk almadan oynayacak, düşmemek için nefes bile almayacaksınız. Koordinasyon bu oyunda büyük öneme sahip. Siz el becerilerinizi koordine etmek için kullanmalı ve zamanlama hatası yapmamalısınız. Ateş ve Su 3 oynarken partnerinizi korumak asıl hedefiniz olmalı. Unutmayın ki o kurtulamazsa sizde kurtulamazsınız. Reflekslerinizi bu oyunda test etme fırsatı bulacak, yapabileceklerinize kendiniz bile şaşıracaksınız. Ateş ve Su 3 konsept olarak daha doğal ortamlarda geçmektedir. Bu oyunda da diğer oyunlarla benzer olarak su karakterini ateşli suya, ateş karakterini saf suya değmeden kapılara ulaşmalısınız. Bu seride kapılardan geçmek için önce ayaklarınızı yere basmanızı sağlayacak ipucunu keşfetmeniz gerekecek. Eğer o ipucu olmazsa kapıdan çıkmanız imkansız. Bu oyunda sallanan iplerden denge sağlayarak karşıya geçmeniz gerekecek. Serinin en zor oyunları kendine güvenenleri bekliyor. Ateş ve Su 3 oyununun bir turunu geçtiğinizde karşınıza seçme şansınızın olduğu oyunlar çıkacak ve siz o turda illa bir oyunu geçmek zorunda kalmayacaksınız. Diğer oyunu oynayarak hem aynı yerde takılmamış olacak hem de eğlence yarım kalmamış olacak. Ateş ve Su 3 oyununu başarıyla tamamlayanlar kervanına katılanlar arasında neden sende olmayasın ki. Oyunu oynadıktan sonra puan vermeyi ve yorumunu bir sonraki oyun severler ile paylaşmayı unutmayın. Tokoyun.com a yapacağınız her ziyaret sizi oyunlar konusunda profesyoneller kulübüne bir adım daha yaklaştıracak. Ateş ve Su 3 de sadece hendekleri atlamak yetmeyecek belki bir hava sirkülasyonu ile karşı karşıya kalarak engelleri aşmaya çalışacaksınız. Bu oyunda zıplamak çok önemli en yükseğe sıçramak ise size oyunu kazandıracak unutmayın. Unutmayacağınız bir başka şey de oyunda sürekli gözünüzü açık tutmalısınız. Çünkü çıkış yolu göründüğü kadar kolay bulunmayabilir. Yanlış yoldan giderek oyunu tekrar oynamak zorunda kalmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu arada oyun esnasında dikkatinizi odaklamanız gereken bir diğer yer ise oyun aşamalarında bazı bölümler size yeşil elmas kazandırıyor. Yeşil elmas daha çok puan daha çok dokunulmazlık demek. Ne kadar zor bir yerde olursa olsun doğru strateji kurun ve o elması oradan alın. Macerayı tüm kalbinizle hissedecek bir sonraki tura geçmek için heyecan duyacağınıza eminiz. Eğer hiç ateş ve su serisini duymamış iseniz o zaman hemen harekete geçin ve daha fazla bu aksiyondan uzak kalmayın. Oynarken farkında olmadan birini oynamayı sevdiğinin şaşırarak fark edeceksiniz. Haydi, sizde gelin bu macerada ki yerinizi alın ve kararınızı verin. Ateş misiniz yoksa Su mu?
Ateş ve Su 3 Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 8 = ?
Güvenlik
fatmanur
Ateş ve su oyununu kardeşimle oynuyorum oyun çok güzeel
huriye
bence güzel oyunnnnnnnnnnnnnnnn
fatime
men bu oyunu cox sevdim men bu oyunu her defe oynuyuram
Caner
Ateş ve Su oyununda iki kahraman var ve biri yön tuşları ile biri de a,d,w,z tuşları ile hareket edebiliyor. Bu yüzden bu oyunun iki kişilik bir oyun olduğunun bilinmesinde fayda var. Oyunun altın kuralı ise oyun ekranındaki ateş ve su çukurları. Bu çukurların mantığı ise şu: Ateşi su çukurlarından, suyu ise ateş çukurlarından uzak tutmalısınız.Yoksa o bölümde başarısız sayılırsınız. Bir de ateşin kırmızı olan nesneleri, suyun ise mavi olan nesneleri toplayarak çıkışa ulaşmalarına yardım etmeniz durumunda bir sonraki bölümde bulunan daha heyecanlı etapları görme şansına erişebilirsiniz.
zeynep
abi çooooooooooooooooook beyendim bütün gün oynaya bilirim,
ismail
ben kardeşimle oynadım çok güzel oyun
fatoş
ben bu oyunu seviyorum gördüğüm yerdede oynuyorum
cansu
çokk güzel oyun çoook seviyorum