Önerilen Oyunlar Lazer Silah 2 Ateş Böceği Gumball Penguenlerin Düellosu Salyangoz Bob 4 Kurbağa Su Parkında Mafya Adamı Ultimatom Bu Tarz Benim Sokak Futbolu
Önerilen Oyunlar Haftanın Futbolcusu Saldırı Tankı Gerçek Makyaj Koyunların Sorunu Kantır Terörist Avı Kılıç Ustası Anne Barbie Maymunu Mutlu Et 5 Mutlu Hayvanlar
Ateş ve Su Eve Dönüş
Ateş ve Su Eve Dönüş
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.6/10 (26694 oy)
Ateş ve Su Eve Dönüş Oyunu

Ateşoğlan ve sukız bu sefer eve dönüş yolunda. Görevlerle ilgili ipuçlarını ekranda veriyor. O görevi yerine getirmeden çıkışa yönelmemelisin. İkisinin birbirine yardım ettiğini de unutma. Birlikten kuvvet doğar haydi bu eğlenceli ve kaliteli oyunu oyna. Ateş ve Su çok tuttuğu için bu şekilde seri oyunlar çıkarıyorlar. Bizler de siz Ateş ve Su oyunu severler için bu fırsatı kaçırmayıp sizlerin huzuruna bu oyunları sunuyoruz. Umarım faydası olur ve beğenirsiniz.

Önerilen Aksiyon Oyunları
Ateş ve Su Eve Dönüş Yorumları
Ad :
Yorum :
5 + 6 = ?
Güvenlik
nisa deniz şimşek
bende herkese tavsiye ederim.
mevre
Çok güzel bir oyun bu oyunu oynuyana tavsiyem.Bikere oynadınız ertesi gün birdaha oynuyorsunuz kaldığınız yerden deva etmek istiyorsanız o zaman contunie\'basın..
merve
ben ateş ve su oyuununu çok beğendim herkese tavsiyemmmmmmmmmmm
ayşe uzun
çok güzel bir oyun olmuş bence
buse burcu
bende herkese tavsiye ederim....
meils ilknur
bnce çk gzel herkeze tavsiye ederim
Yasemin
Diğer Ateş ve Su oyunlarından farklı olarak bu oyunda ekranın bitimi ekranın başlangıcına bağlanıyor ve bu da oyuna farklı bir atmosfer katıyor. Amacınız yine çiftler halinde ekrandaki simgeleri toplamak ve bunu yaptıktan sonra sizi temsil eden kahramanın rengiyle aynı renkte olan çıkış evinize ulaşmak. Basit gözüktüğü kadar zekanızı kullanmanızı da isteyen bir oyun.
aygun aytac
cok guzel bir oyun ben bunu her kese tavsiye ederim