alexa
Önerilen Oyunlar ATV Yarışı Lazer Silah 2 Zıplayan Sakız Küçük Samuray Futbol Menajer 13-14 Mafya Tetikçisi Zorlu Araba Yarışı Topları Topla Mini Cooper Park Etme
Önerilen Oyunlar Mikro Yarış Zombi Ezmece 2 Angry Birds Büyük Savaş Angry Birds Rio Göz Ameliyatı Kedi Mimmy Lazer Silah Ateş Böceği Tavşanları Kurtar
Ateş ve Su Eve Dönüş
Ateş ve Su Eve Dönüş
Ateş ve Su Eve Dönüş Oyunu

Ateşoğlan ve sukız bu sefer eve dönüş yolunda. Görevlerle ilgili ipuçlarını ekranda veriyor. O görevi yerine getirmeden çıkışa yönelmemelisin. İkisinin birbirine yardım ettiğini de unutma. Birlikten kuvvet doğar haydi bu eğlenceli ve kaliteli oyunu oyna. Ateş ve Su çok tuttuğu için bu şekilde seri oyunlar çıkarıyorlar. Bizler de siz Ateş ve Su oyunu severler için bu fırsatı kaçırmayıp sizlerin huzuruna bu oyunları sunuyoruz. Umarım faydası olur ve beğenirsiniz.

Önerilen Aksiyon Oyunları
Ateş ve Su Eve Dönüş Yorumları
Ad :
Yorum :
5 + 3 = ?
Güvenlik
çok güzel bir oyun...
sabırsızlıkla merak ediyorum
Çok güzel bir oyun bu oyunu oynuyana tavsiyem.Bikere oynadınız ertesi gün birdaha oynuyorsunuz kaldığınız yerden deva etmek istiyorsanız o zaman contunie\'basın..
selam cok guzel bir oyun
bende herkese tavsiye ederim....
Diğer Ateş ve Su oyunlarından farklı olarak bu oyunda ekranın bitimi ekranın başlangıcına bağlanıyor ve bu da oyuna farklı bir atmosfer katıyor. Amacınız yine çiftler halinde ekrandaki simgeleri toplamak ve bunu yaptıktan sonra sizi temsil eden kahramanın rengiyle aynı renkte olan çıkış evinize ulaşmak. Basit gözüktüğü kadar zekanızı kullanmanızı da isteyen bir oyun.
çok güzeelllllllllll herkeze tavsiye ederim
arkadaşlar oyunu herkese tavsiye ederim