Önerilen Oyunlar Şeker Klavye Salyangoz Bob 3 Araba Savaşı Hırsız Kardeşler Kütük Kamyonu Tarkan ve Kurt 2 Kişilik Araba Yarışı Bisiklet Rallisi Domuzcuk
Önerilen Oyunlar Yeşil Araba Zor Penaltı Helikopterle Kurtarma Miğferden Vur Örümcek Adam 2 Kişilik Bomberman Formula Yarışçısı 3D GTA Nişancı 3 Gülle 2
Ateş ve Su Eve Dönüş
Ateş ve Su Eve Dönüş
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   10/10 (23649 oy)
Ateş ve Su Eve Dönüş Oyunu

Ateşoğlan ve sukız bu sefer eve dönüş yolunda. Görevlerle ilgili ipuçlarını ekranda veriyor. O görevi yerine getirmeden çıkışa yönelmemelisin. İkisinin birbirine yardım ettiğini de unutma. Birlikten kuvvet doğar haydi bu eğlenceli ve kaliteli oyunu oyna. Ateş ve Su çok tuttuğu için bu şekilde seri oyunlar çıkarıyorlar. Bizler de siz Ateş ve Su oyunu severler için bu fırsatı kaçırmayıp sizlerin huzuruna bu oyunları sunuyoruz. Umarım faydası olur ve beğenirsiniz.

Önerilen Aksiyon Oyunları
Ateş ve Su Eve Dönüş Yorumları
Ad :
Yorum :
1 + 2 = ?
Güvenlik
su
oyun çok güzel
ela utku
oyUN GÜZEL HEPSİNİ BİTİRDİK
Ahmet
çok güzel bir oyun...
derya
sabırsızlıkla merak ediyorum
mevre
Çok güzel bir oyun bu oyunu oynuyana tavsiyem.Bikere oynadınız ertesi gün birdaha oynuyorsunuz kaldığınız yerden deva etmek istiyorsanız o zaman contunie\'basın..
mert
selam cok guzel bir oyun
buse burcu
bende herkese tavsiye ederim....
Yasemin
Diğer Ateş ve Su oyunlarından farklı olarak bu oyunda ekranın bitimi ekranın başlangıcına bağlanıyor ve bu da oyuna farklı bir atmosfer katıyor. Amacınız yine çiftler halinde ekrandaki simgeleri toplamak ve bunu yaptıktan sonra sizi temsil eden kahramanın rengiyle aynı renkte olan çıkış evinize ulaşmak. Basit gözüktüğü kadar zekanızı kullanmanızı da isteyen bir oyun.