Önerilen Oyunlar Fırlat Bakalım Uçurumdaki Maymunlar Çekici Kamyon Prenses Sofya Kafa Topu İspanya Mini Kamyonlar Gerçek Frikik Counter Strike Fy Dare Fizzix Futbol
Önerilen Oyunlar Zorlu Araba Yarışı Penguen Garson Müzik Dinleyen Çocuğu Uyandır Heyecanlı Yarış Gelin Saçı İkili Dövüş Mafya İşi Sokak Çeteleri Sinirli Ateş ve Su
Candy Crush
Candy Crush
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.3/10 (18643 oy)
Candy Crush Oyunu

Akıllı cep telefonlarının artması ile meşhur olan oyun uygulamalarının en meşhurlarından biri olan Candy Crush Saga bilgisayar oyunu versiyonu ile sitemizde. En az üç aynı renk şekeri yan yana ya da alt alta getir ve patlat. Puan kazan ve zamana karşı oyna. Oynadıkça da kombinasyonları öğreneceksin ve iş daha da keyifli olacak.

Önerilen Beceri - Bulmaca - Zeka Oyunları
Candy Crush Yorumları
Ad :
Yorum :
1 + 8 = ?
Güvenlik
elif
oyun çok güzel bayıldım.herkese tavsiye ederim
çağla şikel
çocuklar için çok güzel bir oyun hem bende çok beyendeim...
Kadir
Oynadığım en güzel oyun. O kadar akıcı ki hangi levelde olduğumu unutuyorum bazen. Hiç oynamamış olanlar mutlaka oynasın. Bir de oyunda şeker patlatmaya her zaman en alttan başlayın ki şansınız daha fazla olsun.
melisa yağmur
çok mu güzel oyun muhamed emin
gamze
Bu oyunu beğenerek oynuyorum..139dayım..Çok zor ama geçemiyorum..
Lara
Şeker patlatma oyununun çok daha ötesinde resmen hayatımın bir parçası oldu bu oyun. Oynarken bağımlısı olabileceğinizi hesaba katarak oyuna başlayın bence. Bir de her zaman şeker patlatmaya ekranın en altından başlayın çünkü yukarıda bulunan diğer şekerlerin aşağı düştükçe onları yan yana getirme olasılığınızın daha çok olduğunu bilin. Siz aynı renk şekerleri yan yana getirirken mümkün olduğunca çok sayıda şekeri bir araya getirdikten sonra bu işlemi yapın ki daha kısa sürede daha çok puan kazanabilin.
büşra kurt
şu fasulye gibi olan varya TADI ÇOK GÜZEL gibi görünüyor...
merve
güzel oyun çok güzel herkese tavsiye ederim :)