Önerilen Oyunlar Ayıcık Bombo Scooby Doo Tapınakta Ateş ve Su 2014 Ben 10 Sokak Bisikleti Ferhat ile Şirin Yılbaşı Balon Patlatma Robot Fare Çılgın Kanatlar Zıplayan Sakız
Önerilen Oyunlar Korku Evi İskelet Motorcu Ölüm Cenneti 4 İtfaiye Sürücüsü Kafa Basketbolu Penaltı Çekme Top Patlat Farklı Araçlarla Yarış Soakamon
Candy Crush
Candy Crush
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   7.8/10 (18572 oy)
Candy Crush Oyunu

Akıllı cep telefonlarının artması ile meşhur olan oyun uygulamalarının en meşhurlarından biri olan Candy Crush Saga bilgisayar oyunu versiyonu ile sitemizde. En az üç aynı renk şekeri yan yana ya da alt alta getir ve patlat. Puan kazan ve zamana karşı oyna. Oynadıkça da kombinasyonları öğreneceksin ve iş daha da keyifli olacak.

Önerilen Beceri - Bulmaca - Zeka Oyunları
Candy Crush Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 9 = ?
Güvenlik
melisa yağmur
çok mu güzel oyun muhamed emin
muhamed emin
oyun süper acaba facebboktada varmı
eylül
süper bir oyun bağımlısı oldum
meli
bu oyun çok eğlenceli hiç sıkılmadan her gün oynuyorum
Kadir
Oynadığım en güzel oyun. O kadar akıcı ki hangi levelde olduğumu unutuyorum bazen. Hiç oynamamış olanlar mutlaka oynasın. Bir de oyunda şeker patlatmaya her zaman en alttan başlayın ki şansınız daha fazla olsun.
Lara
Şeker patlatma oyununun çok daha ötesinde resmen hayatımın bir parçası oldu bu oyun. Oynarken bağımlısı olabileceğinizi hesaba katarak oyuna başlayın bence. Bir de her zaman şeker patlatmaya ekranın en altından başlayın çünkü yukarıda bulunan diğer şekerlerin aşağı düştükçe onları yan yana getirme olasılığınızın daha çok olduğunu bilin. Siz aynı renk şekerleri yan yana getirirken mümkün olduğunca çok sayıda şekeri bir araya getirdikten sonra bu işlemi yapın ki daha kısa sürede daha çok puan kazanabilin.
yasemin
çok güzel.herkese tavsiye ederim.
gamze
Bu oyunu beğenerek oynuyorum..139dayım..Çok zor ama geçemiyorum..