Önerilen Oyunlar Alışverişkolik Milan Tarkan ve Kurt Top Zıplatma 2 Kişilik Araba Yarışı Parmak Güreşi Ben 10 Dövüş Çağlar Boyu Savaş Futbol Menajer 13-14 Uçak Yarışı
Reklam
Candy Crush
Candy Crush
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   10/10 (19140 oy)
Candy Crush Oyunu

Akıllı cep telefonlarının artması ile meşhur olan oyun uygulamalarının en meşhurlarından biri olan Candy Crush Saga bilgisayar oyunu versiyonu ile sitemizde. En az üç aynı renk şekeri yan yana ya da alt alta getir ve patlat. Puan kazan ve zamana karşı oyna. Oynadıkça da kombinasyonları öğreneceksin ve iş daha da keyifli olacak.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Beceri Oyunları Oyna - TOK OYUN
Candy Crush Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 1 = ?
Güvenlik
gamze
Bu oyunu beğenerek oynuyorum..139dayım..Çok zor ama geçemiyorum..
elif
eeeeeeeeeeeeee çokkkkkkkkkk ggggüüüüüüzzzeeeeeeeellllllllllllllllll
Lara
Şeker patlatma oyununun çok daha ötesinde resmen hayatımın bir parçası oldu bu oyun. Oynarken bağımlısı olabileceğinizi hesaba katarak oyuna başlayın bence. Bir de her zaman şeker patlatmaya ekranın en altından başlayın çünkü yukarıda bulunan diğer şekerlerin aşağı düştükçe onları yan yana getirme olasılığınızın daha çok olduğunu bilin. Siz aynı renk şekerleri yan yana getirirken mümkün olduğunca çok sayıda şekeri bir araya getirdikten sonra bu işlemi yapın ki daha kısa sürede daha çok puan kazanabilin.
muhamed emin
oyun süper acaba facebboktada varmı
melisa yağmur
çok mu güzel oyun muhamed emin
merve
güzel oyun çok güzel herkese tavsiye ederim :)
ALİ
ben bu oyunu biliyorum zekanı kulanınca oluyor
melisa
sorun oyunda değil bende