Önerilen Oyunlar Kızgın Penguenler Ronaldo Messi Düello Kırmızı Araba 6 Göz Ameliyatı Uzun Yol Şoförü Regular Show Rigby Formula 1 Yarışı 2 Ajan Kadın 2 Salyangoz Bob
Reklam
Counter Strike Zero
Counter Strike Zero
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9/10 (64566 oy)
Counter Strike Zero Oyunu

Aksiyon dolu bir oyun olan bu oyun Rapid Gun olarak da anılıyor. Bir köyde çatışma içindesin düşman askerleri heryerden çıkabiliyor. Dikkatli olmalısın ve nişan alıp vurmalısın. Play game ile oyuna başla diffuclty bölümünden zorluk derecesini seç, yön tuşları ile hareket et fare ile atış yap. Ekranın altında yazan sayı yani enemies sayısı kalan düşman askeri sayısını göstermektedir. Haydi kantırcılar iş başına.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Aksiyon Oyunları Oyna - TOK OYUN

Aksiyon Oyunları Oyna - TOK OYUN


Eskiden internet bu kadar yayılmadan önce internet kafeler çok yaygındı ve özellikle bu kafelerde arkadaşlar toplanıp Counter Strike oynardık. Şimdilerde ise internet ucuzlayıp neredeyse her evde olmasından dolayı internet kafeler popülerliğini yitirdi ama hala az da olsa bu oyun için gelenler var. Bu durumla birlikte internette ücretsiz oyun siteleri artmaya başladı ve bu sitelerde de popüler oyunlar artmaya başladı. Kurulum gerektirmeden oynana Counter Strike oyunlarına Counter Strike Zero oyununu tanıtarak başlıyoruz sizlere. Çatışma usulünde geçen bu Counter Strike Zero sizleri bu konuda tatmin edeceğe benziyor. Oyun başlangıcında kolay, orta ve zor derecelerinden bir zorluk derecesi seçiyorsunuz. Seçim yaptıktan sonra kendinizi bir mekânda buluyorsunuz. Yön tuşları ile hareket edip fare ile de ateş ediyorsunuz. Evin odalarına, yük taşıma kabinlerine, kutuların arkasına saklanmış bir sürü düşman askeri var. Amacın onları silahınla etkisiz hale getirmek olacak. Hareket ettikçe ve onlara yaklaştıkça karşına çıkacaklar ve sen de atik ol onları vur. Çok hızlı hareket edip çoklu çatışmaya girmemek için yavaş yavaş hareket edip etrafı dikkatlice süzüp ilerlemek gerekiyor. Bazen arkandan ateş edilebilir o zaman hemen dön ve sen de karşılık ver. Düşman sayısı ekranın altında görülüyor. O sayı kalan düşman askeri sayısını gösteriyor. Yani hedefin o sayıyı sıfıra düşürmek. Mermi sayısı da ekranda mermi şekilleri ile görünüyor. Mermin bitince otomatik olarak tekrar yükleniyor fakat o sırada çatışmada olursan mermi yiyebilirsiniz o yüzden hemen bir yerlere kaçıp ve saklanın. Mermi dolunca tekrar kaldığınız yerden devam edin. Ekranın altındaki yeşil çizgi ise senin sağlık durumunu gösteriyor. Ona bakarak da hareket et. O çizgi bitince oyunda başarısız oluyorsun ve ekrana kaç asker vurduğunuz ve kalan asker sayısı ayrıca da puanın yazıyor. Yeniden oynamak için try again yazan yere tıklayın ve oyunu yeniden oynayın. Yukarıdaki talimatlara göre dikkatli bir şekilde oyunu oynarsanız başarılı olursunuz. Bulunduğunuz yer çok geniş bir çiftlik gibi yer. O yüzden neredeyse her yerde düşman askeri mevcuttur. Gizlenerek ilerleyin ve her yerden biri çıkacakmış gibi şüpheli olun ve tetikte olun. Bu şekilde başarılı olabilirsiniz. Ben birkaç denemede 33 askerden fazla etkisiz hale getiremedim ama eminim siz daha çok oynayıp bütün askerleri etkisiz hale getireceksiniz.
Counter Strike Zero Yorumları
Ad :
Yorum :
9 + 4 = ?
Güvenlik
emre
orjinal kantır gibi oyunu bitirdim
ömer
oyun çok güzelllllllllllllllll
kardelen
tamda bana göre oyun çok güzel bir oyun
gül
çok güzel bayılırsınız tercih ederim bu oyunu
Özer
Bu oyunda atış yaparken aynı zamanda üç boyutlu olarak da oyunun içinde dolaşabiliyorsunuz. Fareye tıklayıp düşmanınıza ateş ediyor, fareyle aynı zamanda da yönünüzü bulabiliyorsunuz. Yön tuşlarını kullanarak hareket edebiliyor, ekranın sağ alt köşesindense kalan merminizi ve yaşama şansını görebilirsiniz.
mehmet
evet çok güzel yaaaaaaaaa bayılıyorummmmmmmmmmmmmmmm
şevval
bu oyun bence çok güzel herkese tavsiye ediyorum.
ENES AKIN
OYUNU ZORDA 5 KERE BİTİRDİM