Önerilen Oyunlar Şampiyonlar Ligi Tavşan Vurmaca Survivor Uçurumdaki Maymunlar Siyah Kılıç İpten Adam Kurtarma Tabur Komutanı Bloons Balonları 2 Balon Meydanı
Önerilen Oyunlar Maymunu Mutlu Et 4 BMX Bisiklet Lazer Silah Haydut Kovboy Bloons Balonları Korsanları Avla Zombi Rüzgarı Çöp Adam Basket Alfa Operasyonu
Dünyanın En Kolay Oyunu
Dünyanın En Kolay Oyunu
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   10/10 (44628 oy)
Dünyanın En Kolay Oyunu

Dünyanın en zor oyunu seni sinir mi ediyor? Çılgına mı çeviriyor? O oyuna gıcıklık olsun ve de biraz da eğlence olsun ister misin? İşte bu oyun Dünyanın En Zor Oyununa karşı çıkarılmış biraz da komiklik amacı güden bir oyundur. Zor olan versiyonunda zorluk çıkaran engeller yani hareketli toplar bu oyunda yok. Haydi zor oyunda yapamadıklarınızın keyfini çıkarın. Sizin gibi olan herkese yayın bu oyunu onlarda yapamadıklarını eğlence ve mizah içinde yapsın.

Önerilen Karışık - Diğer Oyunlar
Dünyanın En Kolay Oyunu Yorumları
Ad :
Yorum :
5 + 7 = ?
Güvenlik
rabia
çok güzel bir oyun herkese tavsiye edrim
umut haktan aslan
bence bu oyun çooooook basit ve güzel
taha çağrı
abi ben bunu dunyanın en zor oyununda yaptım
öykü
çok kolaydı bunun kadar kolay bir oyun yok :D
Kamil
Bu oyun gerçekten basit bir oyun. Öncelikle yön tuşlarını kullanıyorsunuz tüm oyun boyunca. Sonrasında da ekranda bulunan yeşil alanların birinden yola çıkarak diğer yeşil alana kadar kırmızı bir kareyi hareket ettirmeye çalışıyorsunuz. Bazen yolda toplamanız gereken sarı yuvarlaklar oluyor. Onları toplamadan çıkışa gitseniz de oyun sonlanmaz. Eğer tüm bunları eksiksiz yerine getirirseniz bir sonraki oyuna geçebilirsiniz.
özge nur
dünyanın en zor oyunundan daha güzel bence
ali
ne güzel oyunlar dimi arkadaşlar
Arif
Değişik bir oyun olmuş belki oynanabilir ama bu sitede çok güzel oyunlar var. Daha zor bir oyun ararsanız sitedeki öbür oyunlara da bakın bence.