Önerilen Oyunlar Counter Strike M4A1 Sinir Küpü 2 Pokemon Pikaçu 3D Raket Penguen Saldırısı 3 Yılbaşı Balon Patlatma Büyük Çatışma Barbie Kardeşler Şeker Şeker 2
Reklam
Kafa Topu
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.3/10 (25490 oy)
Kafa Topu Oyunu

Sağ alt köşedeki buton (CONTINUE) dolunca tıklayın ve oyuna başlayın. Doğru zamanlamada zıplayarak mücadele et, taktikler geliştir ve karşındakini yen. Çok zevkli bir oyun olan bu futbol oyununda kafalardan seken topu rakibinin kalesine yuvarla. Eğer iki kişi oynamak istersen de bir arkadaşını yanına al ve bu oyunun keyfine öyle varın. Sadece oyun ve eğlence olduğunu hatırlayın.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN

2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN


Hem futbol oynayıp hem eğlenmek isterseniz Tokoyun.com, sizlerin beğeneceğini umduğu güzel mi güzel keyifli mi keyifli bir oyunu, Kafa Topu oyununu, oyun arşivine alarak sizlerin beğenisine sundu. İki kişilik oynanabildiği gibi tek kişilikte oynanabilen bu oyunda, eğer tek kişi iseniz yön tuşlarını kullanır ve bilgisayara karşı mücadele edersiniz. İki kişi iseniz yön tuşlarının yanı sıra a, d ve w tuşlarını kullanır, aynı zamanda rakibinizin yanınızda olduğunu bilirsiniz. Bir de her an olmasa bile bazı anlarda işinize çok yarayacak iki tane tuştan daha söz etmekte fayda var. Boşluk yani space tuşu ve p tuşu, ayrı ayrı iki oyuncu için de ayakla vuruş yapmaya yarayan tuşlardır ve uzun atışlar yapılmak istendiğinde mutlaka kullanılmalıdır. Oyun ekranında top, her zaman tam ortadan ve yukardan düşer, ilk hamle yapan ya da topa en yakın olan, eğer zamanında ve yerinde hareket edebilmişse topu yakalar ve akıllıca yapacağı ataklarla karşı tarafa gol atarak skor panosuna bu golleri ekleyebilir. Kafa Topu oyununda skor panosu, oyunun başlama düdüğü çaldığında ekranın ortasında belirir ve bir daha gol olduğu ana kadar gözükmez. Oyun boyunca sürekli oyun ekranında bulunan ve bizim için ayrı bir önemi olan kavram ise zaman göstergesi ki bu gösterge, ekranın ortasında ve en tepede bulunuyor ve geri sayım sayacı mantığı ile çalıştığından dolayı bir dakikadan geri doğru otomatik olarak atıyor. Kafa Topu oyununda zamanın bu derece önemli olmasının sebebi ise bir dakikanın sonunda oyunun sona ereceğidir ve bundandır ki esas amacınız, size verilen süre içerisinde rakibinizin kalesine olabildiğince çok gol atmaktır. Tokoyun.com oyun sitesinde bulunan Kafa Topu oyununda bol bol gol atmak ve futbol serüvenini coşkuyla yaşamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz, şimdiden iyi eğlenceler dileriz.
Kafa Topu Yorumları
Ad :
Yorum :
5 + 3 = ?
Güvenlik
berk
çok güzel bir oyun tavsiye ederim
DORUK
BU OYUN BIR HARIKA VE COK GUZEL HERKESE TAVSIYE EDERIM
Şampiyon
20 puanla şampiyon oldum arkadaşlar....
zafer özgen
cok güzel bi oyun ama abim beni hiç yenemiyo o yüzden ben bu oyunun ustasıyım
serdar
oyun güzel olmuş editörümüze saygılar
emre
oyunu çok beğendim çok güzel