Önerilen Oyunlar Mısır Patlatma Dört Element Modası Gangnam Sahnesi 2 Zombi Avla Bu Tarz Benim Ajan Kadın 2 Şeker Hırsızları Wolverine ve Xmen Futbol Kariyerim
Önerilen Oyunlar Rapid Counter Öpücük Gönder Uzun Otobüs Park Et 2 Katil Kamyonet 2 Farklı Kantır Şapkalı Araba Benek 3D Penaltı İyi Baba
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   7.9/10 (49507 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları Oyna - TOK OYUN

Atış ve Nişan Oyunları Oyna - TOK OYUN

Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 8 = ?
Güvenlik
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr