Önerilen Oyunlar Kurbağa ile Sinek Yakala Kırmızı Top Ailesi 2 Kendi Yolunu Çiz 3D Otobüs Park Etme Hakem Vurmaca Komando 3 Ateş ve Su Panda Selena Motorcu Dede
Önerilen Oyunlar Angry Birds ile Yumurta Topla Domuz Savaşları Lazer Silah Topçu Kafalar Yarışı Efsane Ninjalar Arkadaşlarını Kurtar Ateş ve Su Buz Devri Uçakları Vur Futbol Yıldızı
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.3/10 (39475 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
2 + 2 = ?
Güvenlik
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo