Önerilen Oyunlar Beyaz Kırmızı Toplar Muhteşem İkili Kurabiye Avcısı Süper Yunus Penaltı Çekme Yükleri Birleştir Küp Yolu Penguenlerin Düellosu Basketball
Önerilen Oyunlar Kutuyu Parçala Yeniden Koyun Berberi Zıplayan Kırmızı Kafa Cadı Şurubu Simülatör Deli Yarışları Sinirli Çocuk 3 Panda Japonyada Manken
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8/10 (49507 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları Oyna - TOK OYUN

Atış ve Nişan Oyunları Oyna - TOK OYUN

Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
5 + 2 = ?
Güvenlik
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.