Önerilen Oyunlar Ben 10 Blok Kır Dino Evi Rihanna Gerçek Makyaj Warpong Maya Macera Zupo Angry Birds ile Yumurta Topla Ajan Kadın 2 Batman Motor Yarışı 3D
Önerilen Oyunlar Ateş ve Su Topu Penguen Saldırısı 3 Kaleci OL Süper Mario Yıldız Tırmanışı 2 Mark Zuckerberg Dövüş Gerçek Kız Giydirme Öfkeli Sürücü Zombi Ezmece Vahşi Piranha 3
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.8/10 (38954 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
2 + 7 = ?
Güvenlik
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız