Önerilen Oyunlar Angry Birds Rio Wolverine Son Duruş Ölümden Kaçış Gangnam Sahnesi Örümcek Adam Gambol 3D Raket Gümüş Top Topçu Kafalar 2015
Önerilen Oyunlar İki Kalp Lunapark Hızlı Tren Yap 2 3D Ralli Kızgın Hayvancıklar Mini Ralli Çılgın Kaykaycı Sportsball Ateş ile Su İpten Adam Kurtarma
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.8/10 (36994 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
3 + 3 = ?
Güvenlik
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın