Önerilen Oyunlar Çiftlik Hayvanları Aile Makyajı Yapma 3D Kartal Yuvası Süper Bilardo Mafya Adamı Saldırı 3 Katil Kamyonet İtfaiye Arabası Sürme Counter Strike Source Kurbağa ile Sinek Yakala
Önerilen Oyunlar Mutant Mücadele Kupası Kantır Öfkeli Sürücü Gizemli dövüşçüler Tek Kurşun Asit Tavşan Salyangoz Bob 2 Vahşi Piranha 2 Parmak ve Çiftçi
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.6/10 (49174 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
9 + 1 = ?
Güvenlik
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.