Önerilen Oyunlar Diş Ameliyatı Zıplayan Sakız Gem Bound Kaktüs Adam Gemi Savaşı Zor Motosiklet Traktörle Meyve Sebze Taşı 2 Aile Makyajı Yapma Süper Macera
Önerilen Oyunlar Deli Yarışları Kötü Domuzcuklar 3 Panda Japonyada Renkli Toplar Ben 10 Zombi Günü Dondurma Delisi Bilardocu Kız Call of Duty 1 Sokak Çeteleri
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.4/10 (38415 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
3 + 2 = ?
Güvenlik
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.