Önerilen Oyunlar Mafya Adamı Ultimatom BMX Bisiklet Süper Takip 3D 3D Park Havaalanı İşletme 4 Tır Sürücüsü Şirin ve Şirine Ninja Savaşları Salyangoz Bob 3
Önerilen Oyunlar Cadı Şurubu Zor Penaltı 4x4 Futbol Ronaldo Kupa Aşkı Bebek Ateş ve Su Omurga Ameliyatı Gülle 2 En Yüksek Sayı Bugün Ne Giysem
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.8/10 (41437 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 6 = ?
Güvenlik
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim