Önerilen Oyunlar Krallık Telaşı Süper Mağara Adamı Brezilya Arjantin Maçı 3D Park İkili Çatışma 7 Mini Meydan Savaşı El Ameliyatı Koyunların Sorunu 2 Yeraltı Bebek Bakma
Önerilen Oyunlar İkiz Kediler 2 Şapka Peşinde Kafasız Kardan Adam Süper Takip 3D Mafya Adamı 2 Zombi Kasabası Manken Katil Kamyonet Hızlı Tırmanış
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.2/10 (44468 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 9 = ?
Güvenlik
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın