Önerilen Oyunlar Çanta Tasarımı Zombileri Ez Selena Bıyıklı Adamlar Kamyon Rallisi Şeker Şeker 2 Sonic Futbol Yıldızları Burgerci
Önerilen Oyunlar Makyaj Yapma Ben 10 Sokak Bisikleti Tabur Komutanı Şekil Katlama Deli Yarışları Ölümden Kaçış Engelli Kafa Futbolu Süper Kantır Yeni Yıl Tembelliği 2014
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.5/10 (42032 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
2 + 5 = ?
Güvenlik
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr