Önerilen Oyunlar Yeşil Top Top Zıplatma Çılgın Yarışlar Tetris Klasik Kantır Taşları Çek Koyunların Sorunu 2 Uzay Pokemon GO Küpleri Yok et
Önerilen Oyunlar Basket Atma Konuşan Kedi Ameliyatta Konuşan Kedi İp Kes Panda Ben 10 Zombi Günü Ben 10 Yarış Uzay Koşusu Domuz Savaşları Anahtar Topla 3
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.5/10 (46695 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 4 = ?
Güvenlik
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız