Önerilen Oyunlar Balon Avlama Simpsons Çatışma Krallık Mücadelesi Siyah Ajan Gangnam Sahnesi 2 Arı Saldırısı Uçurumdaki Maymunlar Canavar Macerası Basketbol
Önerilen Oyunlar Testere Adam Çılgın Motorcu Siyah Kılıç İpten Adam Kurtarma 2 Gangnam Sahnesi 2 Rihanna Gerçek Makyaj Küp Yolu İki Kalp Savaş Bölgesi
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.3/10 (36500 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
1 + 8 = ?
Güvenlik
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr