Önerilen Oyunlar Altın Avı Tarkan ve Kurt İkili Çatışma 7 İp Kes Panda Adam Temizleme 4 Regular Show Rigby 3D Penaltı Topçu Kafalar Yarışı Ajan Kadın 3
Önerilen Oyunlar Kırmızı Araba 3 Ninja Savaşları Zeka Topu Şirinleri Kurtar Motor Şov Dağ Arabası Prenses Sofya Asit Tavşan Arı Saldırısı
Kantır Assault
Kantır Assault
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   10/10 (40275 oy)
Kantır Assault Oyunu

Bir depoda gizlenmiş nişan almış bekliyorsun. Çevrenden geçen mafya askerlerini gizlice vur ve puanları kap. Uzaktan gelenlere boşluk tuşu ile yakınlaştırma yani zoom yapıp ateş edebilirsin. isim gir play now tuşuna tıkla ve oyuna begin ile başla. bölümler ilerledikçe farklı mekanlarda geçiyor oyun.

Önerilen Atış ve Nişan Oyunları
Kantır Assault Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 9 = ?
Güvenlik
Ferhat
hayatımda böyle bir oyun görmedim
barış
güzel oyunmuş kaçırmayın hemen oynayın
efe
Çok güzel ve olumlu buluyorum.
Şimay
Oyunda farklı bir işleyiş hakim. Öldürmeniz gereken insanlar bu oyunda da varken her biri için belli bir zamanınız, belli bir kurşununuz var. Bu açıdan diğer atış ve nişan oyunlarından farklı bir oyun. Onun dışında oyunda fareyi tıklatarak nişan alabilir ve ateş edebilirsiniz.
batuhan
çok güzel sizde oynamalısınız
yusuf
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Niran
Tek kelime ile bayıldım. Silahlar, haritalar, düşmanlar ve de siz... Hepsi tek tek düşünülmüş onlarca ayrıntı var ve tüm bunlar oyunun çok daha anlamlı olmasını sağlamış. Gerçek bir savaşın içindeymiş gibisiniz. Oyunu oynamalısınız.
orkun
oyun çok güzel ama onlar ateş etmiyo