Önerilen Oyunlar Zor Penaltı Hırsız Kardeşler 3 Tavşanları Kurtar Barbie Prenses Süper Futbol Yıldızı Canavar Jip Yarışı 3D Mario Kesme Batman Bu Tarz Benim
Reklam
Kantır Oyunu
Kantır Oyunu
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.3/10 (84515 oy)
Kantır Oyunu

Dünyaca ünlü kantır oyununun onlarca versiyonu var. Bu oyun normal oyundan alınan görüntülerle yapılmış bir nişan alıp atış yapma oyunudur. Play tuşuna basarak oyuna başla d,a tuşları ile yönlendir ve fare ile hedefi alıp ateş al düşmanları öldür. Haydi bakalım bu atış ve nişan işinde başarılı olacak mısın görelim?

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Atış ve Nişan Oyunları Oyna - TOK OYUN

Atış ve Nişan Oyunları Oyna - TOK OYUN

Kantır Oyunu Yorumları
Ad :
Yorum :
1 + 9 = ?
Güvenlik
arzu
GERÇEKTEN BAYILDIM BAŞKA BİŞEY DİYEMEM ARTIK YANİ....
emir
güzel oyun aslıda bunu indirmek lazım
ali
güzel çooooook hemde
Denge
Bu oyunda atış kabiliyetlerinizi sergileyebilirsiniz. Oyun ekranının sağ alt köşesinde silahınızda tanımlı atış sayısını, sol alt köşede yaşamak için gerekli olan yaşam sayınızı,ki düşmanlarınızın size isabet ettirdiği her bir mermi bu sayıyı düşürür, ve sol üst köşede de öldürdüğünüz düşman sayısını görebilirsiniz. Hızlı, atik ve soğukkanlılık gerektiren bu güzel atış oyununda fareye tıklayarak ateş edebilirsiniz.
Barış
Oyun ilk çıktığı günden beri internet kafede özellikle de arkadaşlarımla bu oyunu oynamayı çok severdim. Şimdi aynı keyfi evde bilgisayarım başında oynarken de alıyorum. Güzel bir atış oyunu ve macera sevenler için ilgi çekici olabilir.
mehmet
ben bu oyunu daha önce bizim köydeki internet kafede oynadım
eylem kodal
çok güzel bir oyun oynamıyanlara öneririm
irem
çooooooooook güüüüüzeell