Önerilen Oyunlar Maya Macera Tek Kurşun Mouse Futbol Çağlar Boyu Savaş 2 Mısır Patlatma Anahtar Topla 2 Kağıt Tren Renkli Çizgiler Canavarların Arenası
Reklam
Kantır Oyunu
Kantır Oyunu
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.6/10 (83243 oy)
Kantır Oyunu

Dünyaca ünlü kantır oyununun onlarca versiyonu var. Bu oyun normal oyundan alınan görüntülerle yapılmış bir nişan alıp atış yapma oyunudur. Play tuşuna basarak oyuna başla d,a tuşları ile yönlendir ve fare ile hedefi alıp ateş al düşmanları öldür. Haydi bakalım bu atış ve nişan işinde başarılı olacak mısın görelim?

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Atış ve Nişan Oyunları Oyna - TOK OYUN

Atış ve Nişan Oyunları Oyna - TOK OYUN


Son yıllarda özellikle erkeklerin vazgeçilmez bilgisayar oyunları arasında yer aldığı gibi büyük kitleler anlamında da beğeniye sahip olan bir bilgisayar oyunu olan Kantır, sizler için Tokoyun.com oyun arşivindeki yerini alıyor ve sizleri de bu eğlence dünyasının içine çekiyor. Uzunca bir süredir adından sıkça söz ettiren ve saatlerce başından kalkamadığınız adeta bağımlılık yapan ve sizleri bambaşka serüvenlere sürükleyen bu oyunda esas göreviniz savaşmak, hayatta kalmak ve de bunun için mücadele etmek ki bu da işin en zor kısmını oluşturuyor olacak çünkü sürekli tetikte kalmanız ve vurulmadan oyunu bitirmeniz gerekli. Oyun, klasik kantır oyunlarından farklı olarak sizin sabit bir yerde kalarak düşmanlarınızla yüz yüze gelmenizi sağlıyor fakat bunu yaparken dikkat etmeniz gereken sizin açık hedef olarak oyunda bulunduğunuz ve tüm düşmanlarınızın sizi çok net bir şekilde görebileceği. Bu sebeple sürekli ateş ediyor olmalı ve yapılan hamlelerde mümkün olduğunca seri davranmaya özen göstermelisiniz çünkü siz tek kişi olduğunuz halde düşmanlarınız en az üç kişi olacak ve birini etkisiz hale getirmeye çalıştığınız sürede diğerinin size ateş etmesine engel olamayacaksınız. Kantır oyunu boyunca elinizin sürekli farenin imleci üzerinde olmasına ve ani hareketler yapmaya ihtiyacınızın olacağı söylenebilir. Tokoyun.com da oynayan herkesin beğenisini kazanan bu oyunda üzerinde durulması gereken bir diğer konu ise yaptığınız atışlarda hedefe iyi nişan alıp almadığınız çünkü yapılan ama başarılı olunmayan her bir atış için, düşmanlarınızı öldüremediğinizden, onlar size ateş etmeye devam edecek ve bir süre sonra sizi temsil eden kahramanınızın yaralanma olasılığı artacağından oyun sonlandırılmış olacaktır. Oyun hakkında size verebileceğimiz ipuçlarından birisi, düşmanlarınızın tek bir kurşunla ölmediği. Onları etkisiz hale getirebilmek için en az iki kez ateş etmeli ve nişan aldığınız yerin, düşmanın vücuduna isabet eden bir yer olması gerektiğini unutmamalısınız. Ayrıca oyunda sizin dezavantajınız olan bir durum daha var ki belki de dikkat etmeniz gereken en önemli nokta. Size ateş eden askerler çoğu zaman üç kişi olarak karşınıza çıkacak ve bu da sizin yara alma ihtimalinizi artıracaktır. Hepsini vurduktan sonra bir süre alanda hiç kimse gözükmeyecek fakat daha sonra yine en az üç kişi olarak belireceklerdir. Böyle durumlarda elinizin altındaki imleci hem iyi, hem hızlı, hem de doğru hareket ettirmeli; düşmanlarınıza yönelttiğiniz atışların, onları ıskalamadığından emin olmalısınız. Bu eğlenceli ve tehlikeli Kantır oyununu oynamak ve Tokoyun.com ayrıcalığını yaşamak için sizleri de Tokoyun.com un oyun sitesine bekliyor ve şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.
Kantır Oyunu Yorumları
Ad :
Yorum :
8 + 2 = ?
Güvenlik
emir
güzel oyun aslıda bunu indirmek lazım
Denge
Bu oyunda atış kabiliyetlerinizi sergileyebilirsiniz. Oyun ekranının sağ alt köşesinde silahınızda tanımlı atış sayısını, sol alt köşede yaşamak için gerekli olan yaşam sayınızı,ki düşmanlarınızın size isabet ettirdiği her bir mermi bu sayıyı düşürür, ve sol üst köşede de öldürdüğünüz düşman sayısını görebilirsiniz. Hızlı, atik ve soğukkanlılık gerektiren bu güzel atış oyununda fareye tıklayarak ateş edebilirsiniz.
irem
çooooooooook güüüüüzeell
arzu
GERÇEKTEN BAYILDIM BAŞKA BİŞEY DİYEMEM ARTIK YANİ....
mehmet
ben bu oyunu daha önce bizim köydeki internet kafede oynadım
Barış
Oyun ilk çıktığı günden beri internet kafede özellikle de arkadaşlarımla bu oyunu oynamayı çok severdim. Şimdi aynı keyfi evde bilgisayarım başında oynarken de alıyorum. Güzel bir atış oyunu ve macera sevenler için ilgi çekici olabilir.
eylem kodal
çok güzel bir oyun oynamıyanlara öneririm
baran
harika ama adamlar hızlı silah yavaş atıyor