Önerilen Oyunlar Araba Yarışı Havuz Dekorasyonu Sim Taksi Londra Dev Teker 2 Diş Ameliyatı Benek Maymunu Mutlu Et 5 Asit Tavşan 2 Gökyüzü Savaşçıları
Önerilen Oyunlar Akıllı Zar Çılgın Yumurtalar Cadı Şurubu Counter Strike M4A1 Gökyüzü Savaşçıları Akıncı Robotlar Süper Mario Hayalet Adada Hayvanlar Alemi Euro 2016
Komando 2
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.8/10 (52243 oy)
Komando 2 Oyunu

Bir kahraman ve meşhur bir asker olan Ramboyu herkes bilir sanırım. Bir Rambo benzeri Komando oyunun ikinci versiyonu olan bu oyunda karakterini seç ve adını yazıp silahlarını seç ve çatışmaya başla. Düşman askerlerinin bulunduğu yere bir çıkarma yap. Yön tuşları ile hareket et 1, 2, 3, 4, 5, tuşları ile silah seç ve düşmanı yok et. Oyun biraz atari oyunları görünümünde fakat kapsamlı ve kaliteli bir oyun. Zaten bu oyun çok rağbet görmektedir kanıtı da bu rağbet görmesi yani çok oynanmasıdır.

Önerilen Savaş Oyunları
Komando 2 Yorumları
Ad :
Yorum :
9 + 9 = ?
Güvenlik
metehan dağcı
çok güzel oyun hep birlikte kutlarım
deniz
abi bunu bana abim öğretti ve çok güzel
Ozan
Maceralı güzel bir oyun yani ben sevdim. Oyunun başında size hangi silahları kullanmak istediğinizi falan da soruyor. Ona göre de oyun sırasında bu silahlardan bir tanesini seçiyor ve düşmanlarınıza saldırıyorsunuz. Eğlenceli bir oyun, oynanabilir.
YUSUF
oyun çok güzel birşey herkes oynsın
CELAL
BU OYUN HARİKA BİR ŞEY
Mehmet
Harika bir oyun, oynayın. Eğer savaşmaktan hoşlanıyorsanız bölümün sonuna kadar keyifle devam edeceğinize eminim. Zaten oyunda sizin istemediğiniz hiçbir şey yok. Bölümün başında silahlarınıza bile kendiniz karar veriyorsunuz ve oyun içinde istediğinizi istediğiniz an kullanabiliyorsunuz.
harun
çok güzel oyun ama 3. bölüm
tolgay sezer
valla çok güzel oyunnnnnnnnnnnnnnn