Önerilen Oyunlar Efsane Ninjalar Ben 10 Ateş Adam Uzay Karakterleri İnekler ve Uzay Aracı Çağlar Boyu Savaş 2 Motorla Kaç Altın Avı Çılgın Yarışlar Tatil Modam
Önerilen Oyunlar Şelale Rafting Parmak ve Çiftçi Maden Kamyonu Kızgın Hayvancıklar Müzik Dinleyen Çocuğu Uyandır Robot Fare Kurbağa Su Parkında Mini Meydan Savaşı Mafya Tetikçisi
Komando 2
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.5/10 (47058 oy)
Komando 2 Oyunu

Bir kahraman ve meşhur bir asker olan Ramboyu herkes bilir sanırım. Bir Rambo benzeri Komando oyunun ikinci versiyonu olan bu oyunda karakterini seç ve adını yazıp silahlarını seç ve çatışmaya başla. Düşman askerlerinin bulunduğu yere bir çıkarma yap. Yön tuşları ile hareket et 1, 2, 3, 4, 5, tuşları ile silah seç ve düşmanı yok et. Oyun biraz atari oyunları görünümünde fakat kapsamlı ve kaliteli bir oyun. Zaten bu oyun çok rağbet görmektedir kanıtı da bu rağbet görmesi yani çok oynanmasıdır.

Önerilen Savaş Oyunları
Komando 2 Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 4 = ?
Güvenlik
CELAL UMUT
efsane oyun harika birsey tum leveller bitti
metehan dağcı
çok güzel oyun hep birlikte kutlarım
YUSUF
oyun çok güzel birşey herkes oynsın
Mehmet
Harika bir oyun, oynayın. Eğer savaşmaktan hoşlanıyorsanız bölümün sonuna kadar keyifle devam edeceğinize eminim. Zaten oyunda sizin istemediğiniz hiçbir şey yok. Bölümün başında silahlarınıza bile kendiniz karar veriyorsunuz ve oyun içinde istediğinizi istediğiniz an kullanabiliyorsunuz.
Ozan
Maceralı güzel bir oyun yani ben sevdim. Oyunun başında size hangi silahları kullanmak istediğinizi falan da soruyor. Ona göre de oyun sırasında bu silahlardan bir tanesini seçiyor ve düşmanlarınıza saldırıyorsunuz. Eğlenceli bir oyun, oynanabilir.
tolgay sezer
valla çok güzel oyunnnnnnnnnnnnnnn
harun
çok güzel oyun ama 3. bölüm
deniz
abi bunu bana abim öğretti ve çok güzel