Önerilen Oyunlar Maymunu Mutlu Et 5 Oto Hırsızı Mutlu Hayvanlar İpten Adam Kurtarma 3D Raket Hareketli Toplar Tavukların Aşkı Süper Frikik Kutu Kafalar
Önerilen Oyunlar Sünger Bob Karete Okulu Balon Yerleştir Ölüm Yolu 2 Mortal Kombat Mishaps 2 Savaş Bölgesi Mükemmel Denge En Yüksek Sayı Çılgın Taksici İnşaat Aracı Taşıma
Komando 2
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.7/10 (45101 oy)
Komando 2 Oyunu

Bir kahraman ve meşhur bir asker olan Ramboyu herkes bilir sanırım. Bir Rambo benzeri Komando oyunun ikinci versiyonu olan bu oyunda karakterini seç ve adını yazıp silahlarını seç ve çatışmaya başla. Düşman askerlerinin bulunduğu yere bir çıkarma yap. Yön tuşları ile hareket et 1, 2, 3, 4, 5, tuşları ile silah seç ve düşmanı yok et. Oyun biraz atari oyunları görünümünde fakat kapsamlı ve kaliteli bir oyun. Zaten bu oyun çok rağbet görmektedir kanıtı da bu rağbet görmesi yani çok oynanmasıdır.

Önerilen Savaş Oyunları
Komando 2 Yorumları
Ad :
Yorum :
8 + 9 = ?
Güvenlik
CELAL UMUT
efsane oyun harika birsey tum leveller bitti
YUSUF
oyun çok güzel birşey herkes oynsın
Mehmet
Harika bir oyun, oynayın. Eğer savaşmaktan hoşlanıyorsanız bölümün sonuna kadar keyifle devam edeceğinize eminim. Zaten oyunda sizin istemediğiniz hiçbir şey yok. Bölümün başında silahlarınıza bile kendiniz karar veriyorsunuz ve oyun içinde istediğinizi istediğiniz an kullanabiliyorsunuz.
harun
çok güzel oyun ama 3. bölüm
CELAL
BU OYUN HARİKA BİR ŞEY
Ozan
Maceralı güzel bir oyun yani ben sevdim. Oyunun başında size hangi silahları kullanmak istediğinizi falan da soruyor. Ona göre de oyun sırasında bu silahlardan bir tanesini seçiyor ve düşmanlarınıza saldırıyorsunuz. Eğlenceli bir oyun, oynanabilir.
tolgay sezer
valla çok güzel oyunnnnnnnnnnnnnnn
metehan dağcı
çok güzel oyun hep birlikte kutlarım