Önerilen Oyunlar Vahşi Piranha Hırsız Örümcek Komando Harekatı Afganistan Kırmızı Araba 6 Avea Frikik Çılgın Silahşörler 3 Aşkına Ulaş GTA Nişancı 3 Frikik Fotoğrafçısı
Önerilen Oyunlar Kafa Tenisi Kızgın Boğa Dev Kurtçuk 2 Ben 10 Zombi Günü Süper Kantır Penaltı Kupası Göz Ameliyatı Kaleleri Yık 2 Uzun Otobüs Park Et 2
Komando 2
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.7/10 (39523 oy)
Komando 2 Oyunu

Bir kahraman ve meşhur bir asker olan Ramboyu herkes bilir sanırım. Bir Rambo benzeri Komando oyunun ikinci versiyonu olan bu oyunda karakterini seç ve adını yazıp silahlarını seç ve çatışmaya başla. Düşman askerlerinin bulunduğu yere bir çıkarma yap. Yön tuşları ile hareket et 1, 2, 3, 4, 5, tuşları ile silah seç ve düşmanı yok et. Oyun biraz atari oyunları görünümünde fakat kapsamlı ve kaliteli bir oyun. Zaten bu oyun çok rağbet görmektedir kanıtı da bu rağbet görmesi yani çok oynanmasıdır.

Önerilen Savaş Oyunları
Komando 2 Yorumları
Ad :
Yorum :
3 + 5 = ?
Güvenlik
Mehmet
Harika bir oyun, oynayın. Eğer savaşmaktan hoşlanıyorsanız bölümün sonuna kadar keyifle devam edeceğinize eminim. Zaten oyunda sizin istemediğiniz hiçbir şey yok. Bölümün başında silahlarınıza bile kendiniz karar veriyorsunuz ve oyun içinde istediğinizi istediğiniz an kullanabiliyorsunuz.
metehan dağcı
çok güzel oyun hep birlikte kutlarım
YUSUF
oyun çok güzel birşey herkes oynsın
harun
çok güzel oyun ama 3. bölüm
CELAL
BU OYUN HARİKA BİR ŞEY
tolgay sezer
valla çok güzel oyunnnnnnnnnnnnnnn
deniz
abi bunu bana abim öğretti ve çok güzel
Ozan
Maceralı güzel bir oyun yani ben sevdim. Oyunun başında size hangi silahları kullanmak istediğinizi falan da soruyor. Ona göre de oyun sırasında bu silahlardan bir tanesini seçiyor ve düşmanlarınıza saldırıyorsunuz. Eğlenceli bir oyun, oynanabilir.