Önerilen Oyunlar Gitar Ustaları Tom ve Jerry Kedi Köpek Kuaförü Dünyanın En Kolay Oyunu Bloons Balonları Parmak ve Çiftçi Mısır Patlatma Ölüm Yolu Arkadaşlarını Kurtar
Reklam
Koyun Shaun Şampiyona
Koyun Shaun Şampiyona
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.4/10 (31355 oy)
Koyun Shaun Şampiyona Oyunu

Sevimli animasyon filmi karakterleri koyunlar çeşit çeşit aktivitelerle dolu bir oyundalar. Onlara yardım edip başarılı olmalarını sağlamalısın. Oyuna başlayınca Play ile ilerle, ipte asılı bir çok aktiviteye play now tuşuna basarak başla ve her bölümü nasıl oynayacağını zaten gösteriyor. Haydi bu macera dolu oyunu oyna.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Macera Oyunları Oyna - TOK OYUN

Macera Oyunları Oyna - TOK OYUN


Tokoyun.com da benzerlerinden çok daha farklı ve çok daha değişik animasyon ortamları ile sizlerle buluşan bir oyun olan Koyun Shaun Şampiyona oyununda, sizin ilginizi çekebilecek tam on tane farklı parkur bulunuyor. İlk bölüm olan Flock Together ile başlamak gerekirse bu oyunda karşınıza sayıları sürekli olarak değişen renkli koyunlar çıkacak ve yön tuşları ile onların, asılı olduğu iplerden kurtulduğu anda, hareketlerini sağlayarak aynı renk olanlarını yan yana getirmeli; tüm koyunları eşleştirerek bir üst tura geçmelisiniz. Alien Athletics adlı bölümde ise sizin ve size eşlik eden iki koyunun peşinde bir uzaylı aracının varlığı sizi uzun bir koşunun bekliyor olacağının göstergesi ve bu uzaylı aracı, en ufak bir engele takılıp düşmeniz durumunda en sondaki koyundan başlayarak her hatanızda bir koyunu uzaylı aracına çekecek ve diğer iki koyunun araca alınması durumunda sıra size gelecek. Böyle bir durumda artık hiç hata yapmadan karşınıza çıkan engellerin üzerinden daha dikkatli atlamalı ve oyunu bitirmelisiniz. Bir diğer etap olan Baahmy Golf te ise Koyun Shaun un golf atışlarına yardım etmeniz gerekecek. Ekrandaki simgeleri takip ederek en uygun anda fareyi tıklatmalı ve en güzel atışlar için ona yardımcı olmalısınız. Oyun parkurunda topun çarptığı her nesneden ayrı ayrı puan alacağınızı da unutmamalısınız. Sheep Stack bölümünde, koyunların samanlarına ulaşmasına yardım etmelisiniz. Her koyunu, ekrandaki yön tuşlarını takip ederek zıplatmalı ve koyunların üst üste gelerek ahıra ulaşmalarına yardımcı olmalısınız. Elinizde sınırlı sayıda koyun olduğunu unutmamalı ve koyunların düşmemesine dikkat etmelisiniz. Chickn Spoon adlı bölümün ise zor bölümlerden biri olduğu söylenebilir çünkü hem önünüzdeki engellere dikkat ederek koşmalı hem de kaşığınızdaki yumurtayı yukarı fırlatıp gökyüzündeki yıldızları topladıktan sonra yumurtanın tekrar kaşığa düşmesini sağlamalısınız. Sizleri bekleyen bir diğer bölüm ise Sheep Might Fly. Bu bölümde oyun ekranının sol tarafında yemek yapan sevimli domuzcukları, sağ tarafında ise koyunları göreceksiniz ve siz farenin imleci yardımı ile koyunların, domuzların yemeklerini gizlice yemelerine ve de karınlarını doyurmalarına yardımcı olacaksınız. Sty Dive etabında ise artistik bir ağaçtan atlama gösterisi yaparak arkanızda bulunan jüriyi memnun etmeye çalışmalısınız ki jüri, sizin atlayış sırasında topladığınız yıldızlara göre not verecek unutmayın. Koyun Shaun Şampiyona oyununun bu bölümlerine ve çok daha fazlasına erişmek için sizler de Tokoyun.com u ziyaret edebilir ve daha önce hiç görmediğiniz oyunları görme şansını yakalayabilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler.
Koyun Shaun Şampiyona Yorumları
Ad :
Yorum :
8 + 7 = ?
Güvenlik
ceyda
çok güzel bir oyun bayıldım
arda
kuzucuklar her zaman güzeldir değilmi
Hande
Oyunun en başında sekiz dokuz tane farklı parkur çıkıyor karşınıza ve bunlardan birini seçiyorsunuz. Burada her birini anlatamam ama her bir parkurun kendine ait özellikleri oluyor. Mesela birinde dağda çeşitli görevler yapıyorken bir diğerinde bir çiftlikte çiftlik hayatı ile ilgili çeşitli görevler üstleniyorsunuz. Her bölüm birbirinden çok bağımsız olduğu için her birinde bambaşka heyecanlar yaşanabilir. Zaten oyun ekranındaki göstergeler size ne yapacağınızı ayrıntılı olarak gösteriyor.
ferhunde esma
çok güzel bir oyun bulanın ellerinden öperim
begum
bu oyun cok guzel yapılmıs