Önerilen Oyunlar Jel Savaşları Komando Takımı 2 Zombi Yarışı Simülatör Gambol Ölüm Cenneti 4 Regular Show Savaş Yangın Söndüren Adam Balon Avlama
Reklam
Koyunların Sorunu 2 Uzay
Koyunların Sorunu 2 Uzay
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   7.8/10 (24314 oy)
Koyunların Sorunu 2 Uzay Oyunu

Sevimli koyunlar bu sefer uzayda ve başları dertte.Training ile alıştırma, underground ile de oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Trambolinden karşıya zıpla, koyunları antenin altında diz ve en küçük koyun en üste çıkıp anteni kırsın ve uzaylılar koyunları kaçırsın. 1,2,3 tuşları ile koyunları seç ve oradan kurtar onları.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Zeka Oyunları Oyna - TOK OYUN

Zeka Oyunları Oyna - TOK OYUN


Tokoyun.com un eğlence dolu dakikaları sizlere yaşattığı oyunlardan biri de Koyunların Sorunu 2 Uzay. Oyuna başlamadan önce ekranda yer alan bazı linklerin anlamlarını bilmenizde yarar var. Öncelikle sol alt kısımda çark işaretinden ayarlarınızı düzenleyebilir ve save tuşuna basarak yaptığınız işlemleri kaydedebilirsiniz. Koyunların Sorunu 2 Uzay oyununda, esas oyun ekranında karşınıza training ve lost in space olmak üzere iki ana başlık çıkacak ki bunlardan ilki alıştırma anlamına geldiği ve 3 kısımdan oluştuğu için bu yazıya yani traininge tıklamanız durumunda asıl oyundan esinlenilerek hazırlanmış daha küçük hamlelerin gerektiği birkaç bölümle karşılaşacaksınız. Lost in space başlığını seçerseniz de asıl oyuna geçiş yapabilir ve her bir bölümün daha zor ve karışık olduğu, aynı zamanda da içinde pek çok bölümün bulunduğu daha zor olan kısımlarını görebilirsiniz. Ana oyunda da ısındırma oyununda da size ait olan ve uzaylılardan kurtarmak için kaçırmanız gereken üç tane koyununuz olacak. Çıkışa ulaşabilmek için öncelikle hangi koyunu hareket ettireceğinize karar vererek 1, 2 ve 3 rakamının yazılı olduğu tuşlara basmalı ve yön tuşlarını kullanarak koyunları hareket ettirme işini sonrasında yapmalısınız. Bunun yanı sıra Koyunların Sorunu 2 Uzay oyununda iki önemli faktör sizin başarınızı belirleyecek. Bunlardan birincisi oyunda farklı yerlerde karşınıza çıkan bonuslar ve extra puan kazanmamıza yarayacak simgeler, ikincisi ise koyunları her zaman sağ kısımda bulunan çıkışa ulaştırabilmek için kullanacağınız yol, yöntem ve tekniklerdir ki her bölümde değişen koşullara uygun olarak değişen çözüm yollarını düşünmeniz gerekecektir. Kimi zaman bir tuşa basarak duvarları kaydırabileceğiniz ve geçiş yolunu açacağınız kimi zamansa koyunların her birini üst üste getirerek kendinize merdiven oluşturmanız gereken onlarca durumla karşılaşacağınızdan, her bir yeni bölüme geçişte ilk olarak oyundaki satır ve sütunları taramalı, neyi nereye nasıl taşıyabileceğinizi planladıktan sonra yapmak istediğiniz işleme geçmelisiniz ki bu da bize bu oyunun bir strateji ve taktik oyunu olduğunun en iyi göstergesi. Yine bazı bölümler için düşünülmesi gerçekten zor olan ya da hiç akla gelmeyen durumların varlığı ve yapılması gerekenler, oklarla ya da yazılarla size yönergeler şeklinde verilir ve de bunları dikkate almanız istenir. Tokoyun.com un eğlendirirken öğreten ve aynı zamanda da zihni geliştirdiği ve düşünmeye sevk ettiği de söylenebilen bir oyunu Koyunların Sorunu 2 Uzay oyunu. Sizlerde bu oyunda yer almak ve koyunların maceralarına ortak olmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Tokoyun.com u ziyaret etmeli ve iyi oyun kalitesini ve farkını yaşamalısınız.
Koyunların Sorunu 2 Uzay Yorumları
Ad :
Yorum :
3 + 4 = ?
Güvenlik
MUHAMMED
ÇOK BEĞENDİM HİÇ DÜŞÜNMEDEN OYNAYIN
ezgi çankaya
çok güzel bir oyun tavsiye ederim
zeynep kaya
çok güzel bir oyun yaaaaaa
aras
zaten ben koyun shoun un tüm oyunlarını ve kendisini çok seviyorum
metecan cengiz
çok güzel herkes oynamalı bayıldım ....Çok güzel mi? diye sormayın kendiniz oynayın görün
melek
çooooook güzel herkeze tavsiye ediyorum