Önerilen Oyunlar Ateş ve Su 2 İkili Yarış 2 Zombileri Ez 2 Benim Moda Evim Rapid Counter Mutant Köpekler Ölüm Yolu Ölüm Çemberi Çılgınlar Yarışı
Önerilen Oyunlar Deli Yarışları Kırmızı Araba 3 3D Uçak Diş Ameliyatı Ejderha Ülkesi Fruit Ninja - Meyveleri Kes Araba Savaşı Korkunç Gece Zirveye Uçuş
Neşeli Dondurmalar 3
Neşeli Dondurmalar 3
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.8/10 (26160 oy)
Neşeli Dondurmalar 3 Oyunu

Efsane oyun Neşeli Dondurmalar üçüncü versiyonu ile sizleri selamlıyor ve sizlerde bu zevkli oyunu özellikle iki kişilik oynayarak daha da keyifleniyorsunuz. Haydi oyuna başlayın ve buzları eritin ve platformdaki meyveleri toplayın. Ama peşinize düşen inekten uzak durun gerekirse onun yoluna da buz dökün. Meyveler bitince bölümleri geçecek ve tüm bölümleri bitirince oyunu da bitireceksin. Ama ilk başta dediğim gibi inek çok tehlikeli kesinlikle pür dikkat olmak gerekiyor. İlerleyen bölümlerde inek yerine başka yaratıklarla karşılaşacaksın haberin olsun.

Önerilen 2 Kişilik Oyunlar
Neşeli Dondurmalar 3 Yorumları
Ad :
Yorum :
7 + 7 = ?
Güvenlik
emine
1 ve 2 yi bitirdim 3üncü levelde 30 uncu bölümündeyiz
fatma
bu oyunu çok seviyorum
Furkan Vural
her geldiğimde oyuna 9-10 puan veriyorum
zeynep turan
39 leveldeyim kardeşimle kardeşim 3 yaşında hemde
Melis
Neşeli dondurmalar serisinden bir oyun daha... En az diğerleri kadar eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Her bölümde toplamanız gereken meyveleri toplarken tehlikeli hayvanlardan da uzak durmalısınız. Çok tehlikeli olan bu hayvanlar sizin başarılı olamamanız için öfkeyle buzları kırıp size ulaşmaya çalışacaktır. Bu sırada siz de space tuşuyla buz kırıp buz yapabilir ve onların işlerine tersine çevirebilirsiniz.
yaren çetiner
hiç oynamamıştım bir oynayayım dedim ki... süper bir oyun harika dedim
emine
bütün levelleri ablamla geçtik ve bitirdik çok eglenceliydi
Zehra
Daha oyunun başına oturduğum an uzun bir süre kalkamayacağımı anlamıştım. Çok hoş bir oyun. Öncekilere benziyor ama biraz daha geliştirilmiş şekli. Oynamalısınız.