Önerilen Oyunlar Küçük Otobüs Tayo At Yarışı 2 Çılgın Sokak Yarışı Mafya Adamı 6 Kafa Golü Çanta Tasarımı Esnek Solucanı Uzat Şapka Peşinde Ölüm Çemberi
Önerilen Oyunlar İt Dalaşı Çılgınlar Yarışı Bire Bir Maç Çöp Adam Dövüş Getto 2 Çılgın Silahşörler 3 Mortal Kombat Mishaps 2 Süslü Pantolon 3 Süper Takip 3D
Neşeli Sakızlar 2
Neşeli Sakızlar 2
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.6/10 (122874 oy)
Neşeli Sakızlar 2 Oyunu

Neşeli sakızlar ikinci versiyonu ile karşınızda. Oyun başlayınca ekranın altındaki dil isimlerinden dil seçimi yapın. İki kişilik oynamak için 2 player tuşuna, tek kişi oynamak için diğer mode tuşlarına basın. English seçimini yaptıktan sonra sakızları zıplatarak hareket eden ekrana sıkıştırmayın. Bir oyuncu yön tuşları ile oynarken diğer oyuncu a,w,s,d tuşları ile oynar. Bu oyun Zıplayan Sakız ya da Zıplayan Sakızlar 2 diye de bilinir.

Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN

2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN


Bu eğlenceli mi eğlenceli bir oyun olan Neşeli Sakızlar’ın devamı sayılabilecek Neşeli Sakızlar 2 oyununda, rakibinizle ya da yalnız başınıza oynayabileceğiniz iki seçenek bulunmakla birlikte farklı dil seçeneklerini seçme imkanınızın da bulunduğunu bilmelisiniz. Oyunu oynamak istediğiniz dili ve oyunu oynamak istediğiniz kişi sayısını belirledikten sonra bu güzel oyunun içine girebilir ve her bölümde sizden toplamanız beklenen bonusları, ekranın sol üst köşesindeki penguen aracılığıyla görerek bonuslarınızın takibini yapabilirsiniz. Oyun devam ederken ekranın sürekli sağ tarafa doğru aynı hızla hareket etmesinden dolayı bir anlamda da zamana karşı yarıştığınızı unutmamalı ve ekranın gerisinde kaldığınız an oyunun da sizin açınızdan bittiğinin farkında olmalısınız. Oyunun sonlandığını gördüğünüzde ekranda karşınıza tüm oyun boyunca topladığınız extralar ve puanlar çıkacaktır ve eğer oyuna tekrar geri dönmek isterseniz o anda space ya da boşluk tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Oyun esnasında yol üzerinde bulunan tehlikelerden uzak durarak boşluklara da dikkat ederek ilerlemeli ve aynı zamanda da sizden beklenen performansı göstererek yol üzerindeki farklı imgeleri toplamaya çalışmalısınız. Neşeli Sakızlar 2 oyununda hareket etmenizi sağlayacak olan yön tuşlarıdır ve kahramanınızı sağ yön tuşu ile sağa, sol yön tuşu ile sola hareket ettirebilir ve yukarı yön tuşu ile de yukarı doğru zıplatabilirsiniz. Aşağı olan yön tuşunun işlevi ise bu oyun için biraz farklı çünkü bu tuşa bastığınız an ekranda kahramanın bulunduğu yerin altındaki platform birden eriyecek ve kahraman aşağı doğru düşecektir yani bu tuş bir anlamda oyundaki duvarları delici bir işlev üstlenmektedir ve eğer oyunu iki kişi oynuyorsanız kullanmanız gereken tuşlar w, a, s ve d tuşları olmaktadır. Bu oyunun kendine ait güzel bir diğer yanı ise siz oyun oynarken yukarıdaki penguenin size atışlar yaparak çarpması sonucu o anki puanınızın ikiye katlanarak skor tablonuza eklenmesidir ki burada da dikkat edeceğiniz en önemli husus, o atışın size çarpması sonucunda eğer altında boşluk olan bir platformun üzerinde iseniz bu platformun delineceğinden dolayı havada kalmanız ve sonrasında da boşluktan aşağı düşebileceğinizdir. Bu yüzden olası çarpmalara hazır olmalı ve zamana karşı yarıştığınızı unutmayarak ilerlemeye devam etmelisiniz. Neşeli Sakızlar 2 oyunu hakkında çok daha fazla şey öğrenmek ve bu güzel oyunu oynamak için Tokoyun.com oyun sitesini ziyaret edebilir ve kendinize ait farklı yöntemler geliştirerek bir üst turda sizi nelerin beklediğini görebilirsiniz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.
Neşeli Sakızlar 2 Yorumları
Ad :
Yorum :
8 + 9 = ?
Güvenlik
hale
çok sevdiğim bir oyun kuzenim Zeynep ile hep oynuyoruz oyun konusunda hepinize başarılar iyi eğlenceler :)
eda
çok güzel kuzenimle her haftada 1 oynuyoruz çok eğlenceli
arda samet
ben arda okuma yazma bilmiyorum bu yüzden ablam yazıyo benim adıma ben 4 yaşındayım ve çok güzel bi oyun
melek
BU OYUN HARİKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Hande
Bu sakızlar çok şirin yaaa :) Gerçekten çok severek oynuyorum bu oyunu ve kesinlikle tavsiye ediyorum. Yön tuşlarıyla ya da bazı harflerle sakızları hareket ettirdikten sonra her bölümde çok güzel sürprizler sizleri bekliyor.
azra
harikada en son level çok zor
cansu
çok güzel bir oyun oynamanızı tavsiye ederim
elif
çok güzel bir oyun herkese tavsiye ederim.