Reklam
Önerilen Oyunlar Tarzan Kardeşler Süper Bilardo Wolverine Son Duruş 3 Panda Japonyada Gangnam Sahnesi 2 Prenses Sofya Enerjik Çizgiler Gemi Savaşı Çılgın Silahşörler 3 Futbolcu Kartları
Regular Show Dövüş
TokOyun.com Bekleyin
Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN

2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN


Çocuklar için en büyük eğlencelerden biri çizgi filmdir. Popüler olan çizgi filmlerin hangi ürünü olursa olsun çok tutuluyor. Bu popüler çizgi filmlerden biri olan Regular Show, karakterlerinin komik yapısı ile dikkat çekiyor ve tüm dünyada çok beğeniliyor. Regular Show çizgi filminin bilgisayar oyunları da çok beğeniliyor ve sitemizde de çok rağbet görüyor. Regular Show Dövüş oyununun hikayesi çok kısadır. İki kahraman restoranda otururken, aniden robot baykuş içeri girere ve garson kızı müzeye götürmek için kaçırır. Bu kötü baykuşu durdurmak ise bizim kahramanlarımıza düşer. Regular Show Dövüş oyununda keyifli vakit geçirmek için oyuna başlayın. Başlangıç ekranın bir kişilik ya da iki kişilik oyun seçeneğini tıklayın. Biz bu kısımdaki tercih konusunda eğer yanınızda bir arkadaşınız var ise iki kişilik oynamanızı tercih ederiz. Bölüm seçtikten sonra karakter seçimi yapacağınız bölümde üzerinde 1P yazanlar tek kişilik oyundur. Tek kişi oynamak için Mordecai veya Ribgy karakterini seçin. 2P ile de iki kişilik oynarsınız. Oyun başlayınca kontrol tuşları ekranda gösterilecek. O kontrol tuşları ile restoranda onları engelleyen çalışanlara ders vermek gerekiyor. Dört yön tuşunun yanında karşındakileri benzetmek için m ve n tuşlarını kullan ya da diğer kahraman olup z ve x tuşları ile rakiplerini alt et ve dövüşleri kazan. Gerektiğinde zıpla gerektiğinde ise hızla üzerlerine doğru ilerle. Yani kısacası cesur ol bu konuda. Bu şekilde restorandaki bölüm geçilir ve oyun başlangıcında tek bölüm seçilen yerde ikinci bölüm açılır. Sonra da aynı şekilde ilerleyip son bölüm olan müze bölümü açılır ve eğer dikkatli olursan finale yaklaşmış ve garson kızı kurtarmış olursun. Oyunda dikkat etmen gereken noktalardan biri de kahramanlar darbe alınca hayatlarından biraz azalıyor ve bu değerleri ekranın üstündeki çubuktan görebiliyorsun. Bunu izleyerek dikkatli ol ve canının kıymetini bil. Yoksa bölüm yarıda kesilir ve yeniden başlamak zorunda kalırsın. Haydi bakalım bu konudaki gücünü göster ve önüne gelen rakipleri alaşağı et ve sonucunda garson kızı kurtar ve kahramanlıklarına bir yenisini daha ekle.Tokoyun ekibi olarak umarız iyi eğlenirsiniz ve sitemizde keyifli dakikalar geçirirsiniz.
Regular Show Dövüş Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 6 = ?
Güvenlik
ZELAL
BU OYUN HARİKA BİR OYUNNNNNNNNNNN
fatma
arkadaşlarım bu oyunun kızı kurtarmaya gittiler ozaman bende o bölüme gideceğim tavsiye ederim o bölümü geçin
enes
çok güzel arkadaşımla oynadım süper oyunu bitirdik
CANSU EROĞLU
KARDEŞİME GÖRE GÜZEL BİR OYUN
metehan koç
çok güzel oyun herkese tavsiye ederim
ayşem
ben kardeşim ile bi çok kez bitirdim.Çok güzel bir oyun
Fatma
Oyunun içinde çok farklı bölüm seçenekleri var. Bunlardan herhangi birini seçerek oyuna başlayabilir ve ilgilenirseniz oyunun çizgi filmi ile ilgili videolarını bile izleyebilirsiniz. Esas olarak bir dövüş oyunu havasında kurgulanmış olan bu oyunda, oyun ekranındaki parlayan nesneleri toplamalı ve space tuşu ile düşmanınıza bir bıçak fırlatıp onu etkisiz hale getirme seçeneğini de ara ara kullanmalısınız. Farklı olduğu kadar eğlenceli de bir oyun ve kısa sürede sizi etkisi altına alacak.
ramazan
çok süper bir oyun ya acayip güzel bir oyun