Önerilen Oyunlar Dünyanın En Kolay Oyunu Küp Kafalar ATV Engellere Karşı Ben 10 Ateş Adam Çılgın Gün Hayvan Voleybolu Mekanik Asker Kırmızı Araba 3 Şehir Baskını
Reklam
Şeker Patlatma
Şeker Patlatma
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   7.8/10 (23731 oy)
Şeker Patlatma Oyunu

Dünyaca ünlü Candy Crush Saga oyunu Türkçe bir isimle karşınızda. Bu isimle bilenlerin bulması için koyduğumuz bu oyunda amaç en az 3 aynı şekeri bir araya getirip patlatmak. Tabi diğer bonusları elde ederek daha fazla puan alınarak bu işi daha keyifli hala getirebilirsiniz. Ayrıca bu oyun zeka oyunu olarak da geçiyor. Haydi bakalım oyuna başlayın ve puanlarınızı sayfanın altındaki yorum kısmına yazın. Şeker patlatmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı, iyi eğlenceler.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Beceri Oyunları Oyna - TOK OYUN

Beceri Oyunları Oyna - TOK OYUN


Dünyaca ünlü Candy Crash oyununa benzerliği ile dikkat çeken ve Tokoyun.com aracılığıyla ulaşabileceğiniz Şeker Patlatma oyununda hem eğlenerek vakit geçirebilir hem de zamana karşı yarışarak heyecanlı dakikalar yaşayabilirsiniz. Şeker Patlatma oyunu, en az üç tane aynı renk şekerin yan yana getirilerek patlatılması ile ilerleyen bir oyun süreci olarak karşımıza çıksa da oyunun ayrıntılarının ve sizi başarıya götürecek püf noktalarının çok fazla olduğunu söylemekte fayda var. İlk olarak zamanla yarışacağınızı ve size verilen sürede, sizden istenilen sayıda puan elde edememeniz durumunda başarısız sayılarak oyunu baştan oynamanız gerekeceğini bilmeli ve her bölümde size tanınan zaman diliminin kısıtlandığının ve daha hızlı hareket ederek daha seri düşünmeniz gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Şeker Patlatma oyununda dikkat edilmesi gereken bir diğer ayrıntı ise aynı renk şekerleri bir araya getirme işlemine öncelikle en alttan başlamanız çünkü aşağıdaki bloklarda yaşanan değişimler üstteki blokları da etkileyerek sizin daha çok şeker patlatmanıza yardımcı olacağı gibi aynı renk üç şekeri görür görmez patlatmak yerine bu şekerlerin yanına aynı renkte başka şekerler de ekledikten sonra patlatma işlemini yapmak da sizin daha çok puan kazanmanıza katkı sağlayacaktır. Tokoyun.com oyun sitesinin en beğenilen ve en çok oynanan oyunlarından biri olan Şeker Patlatma oyunundaki kuralların en başında gelen, fare yardımıyla her şekerin yerini değiştiremeyeceğinizin bilgisini de size vermekte fayda var. Bilgisayar ancak yan yana, alt alta ya da üst üste gelince patlayacak olan şekerlerin yerinin değişmesine müsaade etmekte ve diğer hamlelerinizi geçersiz saymaktadır. Tüm bunların yanı sıra dört ya da beş tane şekeri yan yana getirmeniz halinde ekranda farklı şekerlerin belireceğini ve bunların size kazandıracağı puanın diğerlerinden çok daha fazla olacağını unutmamalısınız. Eğer paket halinde ya da çizgili bir şeker karşınıza çıkarsa onu diğer şekerlerin yanına sürüklediğinizde şekerlerin orta noktasından itibaren yatay ve dikey eksenlerin tümünün patlayacağını, eğer beş ve daha fazla şekeri yan yana getirirseniz ise rengarenk bir topun rastgele ışınlarla diğer şekerleri patlatıp size en çok puan getirecek şeker türü olacağını bilmelisiniz. Her bölümü, yeteri kadar puan almanız durumunda tamamlamış sayılacak ve bir üst tura geçebileceksiniz yalnız bir farkla ki o da sürenizin her defasında daha da azalmış olacağı. Sürenizin bitmesi durumunda bilgisayar tarafından otomatik olarak son bir patlatma işlemi daha uygulanarak, toplam puanınız hesaplanacağından klavyeyi kontrol etmeye çalışmamanızı öneririz. Sonuç olarak Tokoyun.com olarak sizlerle Şeker Patlatma oyununun ipuçları hakkında paylaşımlarda bulunduğumuzu söyleyebilir ve en yakın zamanda Tokoyun.com oyun sitesini ziyaret ederek eğlenceli oyunlar ve farklı bir eğlence dünyası ile karşılaşacağınızı garanti edebiliriz. Şimdiden iyi eğlenceler dileriz.
Şeker Patlatma Yorumları
Ad :
Yorum :
9 + 7 = ?
Güvenlik
ali
çok beğendim.zeka gerektiren bir oyun
metin savas
harika yapanın eline saglık
elif
cok guzel oyun bu oyunu cok seviyorum her gun oynuyorum
zehra
bu oyun harika herkese tavsiye ederim
esra
Bu oyunu çok seviyorum ve nerdeyse hergün oynuyorum
deniz
Çok azimli bir oyun ben pek oynayamadım sağolsun babam hepimize taş çıkartır o çok iyi oynuyor da insan oynadıkça hırslanıyor bir de zekayı genişletiyor
filiz
bu oyun harika tam benlik bir oyun
Sevda
Çok ama çok güzel bir oyun olsa da ciddi anlamda bağımlılık yaptığını da söylemeliyim çünkü oynamaya başlayıp da bıraktığım saatler genelde gece yarısı oluyor. Fakat her şeye rağmen oynanası bir oyun.