Önerilen Oyunlar Serbest Vuruş Uzun Otobüs Park Et 1 Örümcek Adam Kedi Köpek Kuaförü Mısır Patlatma Ateş Böceği 3D Kantır Süper Mario Yıldız Tırmanışı 2 Fareyle Oynanan Futbol
Reklam
Sevenleri Kavuştur
Sevenleri Kavuştur
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.3/10 (22938 oy)
Sevenleri Kavuştur Oyunu

Zorla ayrı koyulan sevenler birleşmek istiyor. 2 kişilik oynanması daha keyifli olan bu oyunda jim a,w,d tuşlarıyla, mary de yön tuşları ile hareket edip platformdaki kalpleri toplayıp yan yana gelmeleri gerekiyor. Bölümler ilerledikçe işler zorlaşacak engeller artacak, bu engelleri geçmek için dikkatli olmalısın. Jim ve Mary gibi sevenleri birleştir hep.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN

2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN


Tokoyun.com oyun sitesinde bulunan Sevenleri Kavuştur oyunu, Jim ve Merry adında iki aşığın hikayesinden ve maceralarından oluşan bir oyun aslında. Oyun ekranı açıldığında öncelikle play tuşuna basarak oyunun içine giriş yapmalısın. Eğer Jim ve Merry nin başından geçen hikayenin resimlerini görmek ve kısaca hikayenin ilerleyişi hakkına bilgi sahibi olmak istiyorsan, ekranda çıkan next tuşuna basarak resimleri ve olayları ilerletmeli, eğer bunlara bakmak istemiyorsan da skip tuşuna basarak tüm resimleri görmeden direk oyuna geçiş yapmalısın. Oyun başlamadan önce izleyeceğin uzun yolun bir haritası ile karşılaşacaksın ki burada da göreceğin üzere önünde seni bekleyen tam 20 tane zorlu etap var. Her birini başarı ile tamamlaman seni bir diğer tura taşıyacak. Oyunun iki kişilik olması sebebi ile oyundaki kahramanlardan Jim a, w ve d tuşları ile Merry ise yön tuşları ile hareket etmekte ve sizlere yardımcı olmak için bu simgeler ekranda sürekli yazılı durumda bulunmakta. Bu eğlenceli oyunun ilerleyebilmesinin esas koşulu ise, ekranın farklı yerlerinde bulunan ve Jim ile Merry arasındaki aşkı simgeleyen kalpleri toplamanız. Bu kalpleri, üstüne doğru zıplayarak ekranın sol üst köşesinde bulunan hazneye yerleştirecek ve bu kalplerin hepsini toplayamasanız da diğer tura geçebileceksiniz yalnız bu topladığınız kalp sayısını azaltacağından puanınızı da düşürecektir. Bu sebeple o bölüme ya da önceki bölümlere, daha çok kalp toplamak için geri dönüşler yapabilir ve skor panonuzun puanlarını artırabilirsiniz. Özellikle kalpleri toplarken dikkatinizi çekecek bir diğer husus da bazı kalpleri Merry nin toplayamayacak olması. Yani diğer bir ifade ile oyunda bulunan bazı kalplerin yüksekte olması ve Merry nin bu kalpleri toplamaya boyunun yetmemesinden dolayı, Jim in toplaması gereken kalplerle karşılaşacağınızı da bilmenizin gerektiği. Tüm bunların yanında Sevenleri Kavuştur oyununda seviyeler ilerledikçe bölümlerin zorlaşacağını ve Jim ve Merry dışında oyunda bulunan canlı ya da cansız tüm nesnelerin tehlike arz edeceğini unutmamalısınız. Sevenleri Kavuştur oyununun bir diğer özelliği ise herhangi bir zamanda oyunu yarıda kestiğinizde, oyuna, bir daha oynadığınız ana kadar en son nerede kalmışsanız oradan devam etmeniz ki bu bir oyun için çok önemlidir çünkü kimse geçtiği ve başarılı olduğu bölümleri tekrar tekrar oynamak istemez. Son olarak Tokoyun.com olarak sana gereken tüm ipuçlarını verdiğimizi söyleyebilir ve artık bu oyunu oynayıp da başarılı olmamak için hiçbir nedeninin olmadığını bilmeni isteriz. Sitemize giriş yaparak eğlenceli bir maceraya başlaman için Tokoyun.com olarak seni burada bekliyoruz ve şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.
Sevenleri Kavuştur Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 7 = ?
Güvenlik
narissa nergis
süper bir oyun tavsiye ederim
narmina
super bir oyun tafsiye ederim
sudenaz
muhteşem hep kardeşimle oynuyorum ve bu sefer kazandım
öznur kılıç
bencede güzel çok mantıklı
aleyna
çok güzel aşıkları kavuşturmak
fatma
süper bir oyun herkes oynasın
duygu
bu oyun çok güzel muhteşemmmmmmmmmmmmm
gülümsu ataç
çoook güzel bir oyun 2\'side çoook güzel