Önerilen Oyunlar Kutuyu Parçala Yeniden Süper Salyangozlar Zombi Ezmece 2 Sarayda Go Kart Serbest Vuruş Küp Kafalar Counter Strike Source Çöp Adam Basket 2 Kişilik Kantır
Önerilen Oyunlar Balon Turu Maya Macera Hızlı Ambulans Zombileri Ez 2 Dünyanın En Zor Oyunu 3 Ateş ile Su 3D Kantır Köy Şerifi Lazer Silah
Şirin ve Şirine 2
Şirin ve Şirine 2
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.7/10 (31432 oy)
Şirin ve Şirine 2 Oyunu

Çizgi film karakterleri Şirinlerin Şirin ve Şirinesi yine bir macera peşindeler ve kayboldular. Onların Şirinler Köyü yolunu bulmaları için yardım et. İkisi birlikte hareket ediyor ve Gargamel ve kedisi Azmanı ve onların tuzaklarını aşıyorlar. Play game ile oyuna başla, Şirini yön tuşları ile, Şirineyi de a,w,s,d tuşları ile kontrol et anahtara ulaştır. 2 kişilik bu oyunu hemen oyna.

Önerilen 2 Kişilik Oyunlar

2 Kişilik Oyunlar


Şirin ve Şirine oyununun ardından çok sayıda beğeni toplayan ve bu yüzden de geliştirilip değiştirilerek günümüzde farklı animasyonlarla karşımıza çıkan ve oynamaktan hiç vazgeçemeyeceğiniz bir oyun Şirin ve Şirine 2 oyunu. Kahraman olarak Şirine ve bir Şirinin size eşlik ettiği, aynı zamanda Gargamel ve kedisi Azmanın da olduğu onlarca heyecanlı bölüme ulaşmak için Tokoyun.com oyun sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu güzel oyunu arkadaşınızla birlikte oynayarak çok daha keyifli hale getirebilirsiniz. Oyun ekranı açıldığında öncelikle play game butonunu tıklayarak oyuna geçiş yapabilirsiniz. Şirin mi yoksa Şirine mi olmak istediğinize karar verdikten sonra eğer Şirine olmuşsanız a, w, d ve s tuşları ile eğer Şirin olmuşsanız yön tuşları ile kahramanları harekete geçirebilir ve köylerine ulaşmalarında onlara yardımcı olabilirsiniz. Klavyede aynı anda ikinizde hareket edebileceğiniz gibi bir siz bir arkadaşınız şeklinde dönüşümlü olarak da bulunabilirsiniz. İki kişilik oyunların hepsinde olduğu gibi Şirin ve Şirine 2 oyununda da birbirinizden bağımsız hareket edemeyeceğinizi belirterek, sizin görevinizin bitmesine rağmen eğer bir diğer kahramanın görevi bitmemişse sizin de bir üst bölüme geçemeyeceğinizi hatırlatmak isteriz. Oyun boyunca asıl amacınız çeşitli parkurlardan oluşan başmaklardaki ya da yollardaki mantarları toplamanız. Bu mantarlardan yeşil olanlar Şirinenin, kırmızı olanlar ise Şirinin mantarları. Mantarlarla birlikte her bölümde bulunan farklı simgeleri de toplamayı unutmayın çünkü bu simgeler sizin, oyun ekranının sağ üst köşesinde bulunan mantar evlerine ulaşmanızı ve sonrasında da bir diğer bölüme geçmenizi sağlayacaktır. Ancak tüm mantarları eksiksiz olarak toplamanız durumunda bölüm atlayabileceğinizi ve Şirinden ya da Şirineden herhangi birinin alt tarafta bulunan suya düşerek ölmesi halinde o bölümü tekrar oynayacağınızı, ayrıca Azmanın da her bölüm için bambaşka yerlerde sizi yakalamak için beklediğini ve ona değdiğiniz an oyunun sonlanacağını bilmelisiniz. Bölümü tekrar oynamak istediğinizde ise retry level yazılı butona tıklayarak eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu eğlenceli oyunda kazandığınız puanlara ve topladığınız bonuslara bakmak isterseniz submit score yazan kısma tıklamanız yeterli olacaktır ki bu sayede topladığınız mantarların size kazandırdıklarını rahatlıkla görebilirsiniz. Çocukluğumuzun vazgeçilmezlerinden olan Şirinler çizgi filmindeki karakterlerin uyarlaması sonucu oluşturulan, çeşitli parkurların olduğu birbirinden güzel bölümlere ev sahipliği yapan Şirin ve Şirine 2 oyununa, Tokoyun.com oyun sitesinden ulaşabilir ve çok keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Eğer Şirin ve Şirine 2 oyununun tüm etaplarında başarılı olursanız Şirin ve Şirinenin diğer serilerine de Tokoyun.com oyun sitesinden ulaşabilir ve eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
Şirin ve Şirine 2 Yorumları
Ad :
Yorum :
8 + 8 = ?
Güvenlik
Şevket
Oyunlarını da en az çizgi filmi kadar sevdim. Bence çok zevkli. Her bölüm birbirinden heyecanlı ve de güzel. Hiç vakit kaybetmeden oynayın.
hilal
çok güzel bayıldım vallaha
dilara
süper harika orjinal teşekkürler tok seni çok seviyoruzzzz
firdevs
OYUN SÜPER OYUNU ÇOK BEĞENDİM
hilal
bence harika bir oyun çünkü çok eğlenceli
hiranur
süperrrrrrrrrrrrrrrrr bir oyun
erdal
çok güzel arkadaşlar bu oyunu herkese tavsiye ederim herkese başarılar.....
Dilara
süper harika orjinal teşekkürler tok oyun seni çok seviyoruzzzz