Önerilen Oyunlar Testere Tatil Modam Bloons Balonları Çarpışma Sarayı İki Kişilik Dinozor Macerası Motorcu Dede Rakip Toplar Dışarı ATV Şampiyonası Şeker Şeker 2
Reklam
Sumo Güreşi
Sumo Güreşi
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8/10 (41482 oy)
Sumo Güreşi Oyunu

Dağın tepesinde bir sumo güreşi. 4 güçlü sumo güreşçisi güreşiyorlar. Sen bunlardan bir tanesisin. Uçurumdan aşağı düşmemek için tüm sumocuları senin aşağı atman gerekecek Bol şanslar. Bol şanslar derken bu Japon dövüş oyununun ne derece zorlu olduğunu biliyorsunuzdur umarım. Siz tüm bunları bir yana bırakıp talimatlara uyarak hareket ettiğiniz sürece bu sumo güreşi oyununda başarılı olursunuz. Ayrıca başarılı olmanın da yanında eminim ki oyundan büyük zevk alırsınız. Bu popüler oyunu oynamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Tekrarlamak gerekirse sizlere iyi oyunlar ve yeniden bol şanslar.


Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN
Sumo Güreşi Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 1 = ?
Güvenlik
Oğuzhan
Bu oyun hayatımda oynadığım en güzel 4 kişilik oyun.
nisanur
harika bir oyun bence herkez oynasın.
Soykan
Çok eğlendim herkese tavsiye ediyorum. Oyunun bir açığını da buldum ayrıca. Hemen sizinle de paylaşayım arkadaşlar. Şimdi oyun başladığında ekranda dört sumosunuz ama bu sıralarda diğer üç sumodan kaçmaya çalışın. Onlarla yakınlaşmayın. Zaten o arada diğer ikisi birbirini oyun alanının dışına itiyor ve yarışmanız gereken tek bir sumocu kalıyor. Onu da sonradan çok rahat yenebiliyorsunuz. Sadece yön tuşlarını kullanarak sumocunuzu hareket ettirebildiğiniz bu oyunda, oyun başlangıcında hangi karakterin siz olduğu gösteriliyor. Çok güzel bir oynamak istiyorsanız bu oyunu denemelisiniz.
yasin
of idare eder biraz zorlanıyorum
Büşra Uluçay
Çok güzel. Ben 10 yaşındayım, 6 yaşında ve 3 yaşında olan kuzenlerimle çok iyi vakit geçiriyoruz.
ceyda hilal nida
gerçekten çok güzel bir oyunmuş herkeze tavsiye ederim teşekkürler tokoyun
berat
arkadaşlar çok eğlenceli bir oyun herkeze tavsiye ederim
buket
bencede çok güzel bir oyun 3 kişi oynuyoruz ve çok zevkli