Önerilen Oyunlar Çılgın Gün Testere Çocuk Tır Sürücüsü Hayvan Voleybolu Kulede Macera Sarı Balon Süper Ajan Bire Bir Maç Brezilya İp Kes Panda
Önerilen Oyunlar Futbol Yıldızı Hayvan Futbol 3D Otobüs Park Etme Dinozorları Ez Arabam Yollarda Ok Savaşı Böceklerle İlerle Formula Yarışçısı 3D Tatil Modam
Testere Adam
Testere Adam
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.2/10 (38268 oy)
Testere Adam Oyunu

Arşivimizdeki Testere oyununa benzer grafikleri farklı olan bu oyun Testereli Adam olarak da biliniyor. Hastanede yatan bir hasta zombi oluyor ve eline testere yani ağaç motoru alarak testereli zombi adam oluyor ve önüne ne gelirse kesiyor. Oyun başlangıç ekranında start game ile oyun menüsüne geç, play ile oyna, yön tuşları ile zombiyi yönlendir, boşluk tuşu ile testereyi çalıştır.

Önerilen Aksiyon Oyunları
Testere Adam Yorumları
Ad :
Yorum :
3 + 7 = ?
Güvenlik
Eyüp
çok güzel bir oyun tavsiye ederim
eren
Bu muhteşem bir oyun herkes bu oyunu oynasın en güzel oyun bu arkadaşlar lütfen bunu herkes oynasın her bölüm çok güzel.
emir
OYUN GÜZEL AMA 3. BÖLÜMÜ ZOR
Aslıhan
Oyunda hastanede zombi olmuş bir hasta var ve bu yüzden de sağlıklı düşünemiyor. Eline aldığı testere ile önüne çıkan her şeyi yok eden bu zombiye yardım etmek istiyorsanız yön tuşları ile onu harekete geçirmelisiniz. Testereyi kullanmak isterseniz space tuşuna basmanız yeterli. Sonrasında yine yolunuza devam edebilirsiniz. Şiddet severler için tavsiye edebileceğim bir oyun.
METİN
SÜPER OYUN SİZEDE TAVSİYE EDERİM
Berfin TÜZÜN
ÇOK GÜZEL BİR OYUN TESTERE ADAM.
furkan
OYUN GÜZEL AMA 3. BÖLÜMÜ ZOR
HARUN
abi oyunun neresi zor bütün bölümleri çok kolay özellikle 3.bölüm