Önerilen Oyunlar Maket Otomobil Katil Kamyonet Lego X Men Sinirli Ateş ve Su Zombi Ezmece Suikastçı Sünger Bob Süper Temizlikçiler Ben 10 Dövüş Küpleri Yok et
Önerilen Oyunlar Gumball Beyonce Makyaj Hıza Doy Terörist Operasyonu Zupo Dev Kurtçuk Ölüme Terkediliş KGB Ajan Araba Regular Show Rigby
Testere Adam
Testere Adam
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   10/10 (46875 oy)
Testere Adam Oyunu

Arşivimizdeki Testere oyununa benzer grafikleri farklı olan bu oyun Testereli Adam olarak da biliniyor. Hastanede yatan bir hasta zombi oluyor ve eline testere yani ağaç motoru alarak testereli zombi adam oluyor ve önüne ne gelirse kesiyor. Oyun başlangıç ekranında start game ile oyun menüsüne geç, play ile oyna, yön tuşları ile zombiyi yönlendir, boşluk tuşu ile testereyi çalıştır.

Önerilen Aksiyon Oyunları
Testere Adam Yorumları
Ad :
Yorum :
1 + 6 = ?
Güvenlik
cevriye
çok güzel oyun oynamayan oynasın
umut
cok müthiş öncedende oynamıştım
Aslıhan
Oyunda hastanede zombi olmuş bir hasta var ve bu yüzden de sağlıklı düşünemiyor. Eline aldığı testere ile önüne çıkan her şeyi yok eden bu zombiye yardım etmek istiyorsanız yön tuşları ile onu harekete geçirmelisiniz. Testereyi kullanmak isterseniz space tuşuna basmanız yeterli. Sonrasında yine yolunuza devam edebilirsiniz. Şiddet severler için tavsiye edebileceğim bir oyun.
furkan
OYUN GÜZEL AMA 3. BÖLÜMÜ ZOR
eren
Bu muhteşem bir oyun herkes bu oyunu oynasın en güzel oyun bu arkadaşlar lütfen bunu herkes oynasın her bölüm çok güzel.
HARUN
aynen çok kolay özellikle 3.bölüm
şahin reis
çok güzel bir oyun herkeze tavsiye ederim.
ömer
OYUN ÇOK GÜZEL HERKESE TAVSİYE EDERİM