Önerilen Oyunlar Call of Duty 1 Wolverine Tokyo Saldırı Minik Takım Gumball Zorlu Motor KGB Ajan Araba Sonic Penguen Garson Mini Meydan Savaşı
Önerilen Oyunlar Buzdaki Penguenler Regular Show Askeri Bölge Tavla Ölümden Kaçış Testere Adam Ani Hava Saldırısı Futbol Kariyerim Maryo Motorda Öfkeli Sürücü
Testere Adam
Testere Adam
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.5/10 (51442 oy)
Testere Adam Oyunu

Arşivimizdeki Testere oyununa benzer grafikleri farklı olan bu oyun Testereli Adam olarak da biliniyor. Hastanede yatan bir hasta zombi oluyor ve eline testere yani ağaç motoru alarak testereli zombi adam oluyor ve önüne ne gelirse kesiyor. Oyun başlangıç ekranında start game ile oyun menüsüne geç, play ile oyna, yön tuşları ile zombiyi yönlendir, boşluk tuşu ile testereyi çalıştır.

Önerilen Aksiyon Oyunları
Testere Adam Yorumları
Ad :
Yorum :
8 + 5 = ?
Güvenlik
efe
oyunu çok iyi oynuyorum ve çok güzel olduğunu söyleyebilirim
furkan
oyun çok çok güzel tokoyun saol
eren
Bu muhteşem bir oyun herkes bu oyunu oynasın en güzel oyun bu arkadaşlar lütfen bunu herkes oynasın her bölüm çok güzel.
Aslıhan
Oyunda hastanede zombi olmuş bir hasta var ve bu yüzden de sağlıklı düşünemiyor. Eline aldığı testere ile önüne çıkan her şeyi yok eden bu zombiye yardım etmek istiyorsanız yön tuşları ile onu harekete geçirmelisiniz. Testereyi kullanmak isterseniz space tuşuna basmanız yeterli. Sonrasında yine yolunuza devam edebilirsiniz. Şiddet severler için tavsiye edebileceğim bir oyun.
HARUN
aynen çok kolay özellikle 3.bölüm
selena
süperrrrrrrrrr oyunlarrrrrrrrr bunlarrrrrrrr
Eyüp
çok güzel bir oyun tavsiye ederim
yağmur
oyun güzel ama testere adamda 4. leveli beceremiyorum