Önerilen Oyunlar Küpleri Yok et Süper 4x4 Ralli Uyandırma Çılgın Motorcu Yerçekimi Adam Konuşan Kedi Ameliyatta Mutant Köpekler Müzik Dinleyen Çocuğu Uyandır Sevimli Pötürcük
Önerilen Oyunlar Ani Hava Saldırısı Atak Madenci Ben 10 4x4 Futbol Flappy Finn Jake Balon Yerleştir Warpong Jonny Minik Motoru Bisiklet Rallisi
Testere Adam
Testere Adam
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.5/10 (43602 oy)
Testere Adam Oyunu

Arşivimizdeki Testere oyununa benzer grafikleri farklı olan bu oyun Testereli Adam olarak da biliniyor. Hastanede yatan bir hasta zombi oluyor ve eline testere yani ağaç motoru alarak testereli zombi adam oluyor ve önüne ne gelirse kesiyor. Oyun başlangıç ekranında start game ile oyun menüsüne geç, play ile oyna, yön tuşları ile zombiyi yönlendir, boşluk tuşu ile testereyi çalıştır.

Önerilen Aksiyon Oyunları
Testere Adam Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 5 = ?
Güvenlik
ömer
OYUN ÇOK GÜZEL HERKESE TAVSİYE EDERİM
eren
Bu muhteşem bir oyun herkes bu oyunu oynasın en güzel oyun bu arkadaşlar lütfen bunu herkes oynasın her bölüm çok güzel.
ceyhun
çoook kolay ve çoook güzel bir oyun
Berfin TÜZÜN
ÇOK GÜZEL BİR OYUN TESTERE ADAM.
umut
cok müthiş öncedende oynamıştım
yağmur
oyun güzel ama testere adamda 4. leveli beceremiyorum
HARUN
abi oyunun neresi zor bütün bölümleri çok kolay özellikle 3.bölüm
Aslıhan
Oyunda hastanede zombi olmuş bir hasta var ve bu yüzden de sağlıklı düşünemiyor. Eline aldığı testere ile önüne çıkan her şeyi yok eden bu zombiye yardım etmek istiyorsanız yön tuşları ile onu harekete geçirmelisiniz. Testereyi kullanmak isterseniz space tuşuna basmanız yeterli. Sonrasında yine yolunuza devam edebilirsiniz. Şiddet severler için tavsiye edebileceğim bir oyun.