Önerilen Oyunlar Bıyıklı Adamlar 2 Kişilik Kantır Ölüme Terkediliş Süper Dövüş Deniz Kabukları Ok Savaşı Gangnam Sahnesi 2 Lego Şehir Yarışı Maya Macera
Önerilen Oyunlar Zeka Topu Komando Harekatı Orman Topçu Kafalar Yarışı Ronaldo Kupa Aşkı Havaalanı İşletme 4 Flappy Finn Jake İpten Adam Kurtarma 2 Süper Çöp Adam Dövüşçüler Fareyle Oynanan Futbol
Testere Adam
Testere Adam
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.3/10 (53067 oy)
Testere Adam Oyunu

Arşivimizdeki Testere oyununa benzer grafikleri farklı olan bu oyun Testereli Adam olarak da biliniyor. Hastanede yatan bir hasta zombi oluyor ve eline testere yani ağaç motoru alarak testereli zombi adam oluyor ve önüne ne gelirse kesiyor. Oyun başlangıç ekranında start game ile oyun menüsüne geç, play ile oyna, yön tuşları ile zombiyi yönlendir, boşluk tuşu ile testereyi çalıştır.

Önerilen Aksiyon Oyunları
Testere Adam Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 5 = ?
Güvenlik
Aslıhan
Oyunda hastanede zombi olmuş bir hasta var ve bu yüzden de sağlıklı düşünemiyor. Eline aldığı testere ile önüne çıkan her şeyi yok eden bu zombiye yardım etmek istiyorsanız yön tuşları ile onu harekete geçirmelisiniz. Testereyi kullanmak isterseniz space tuşuna basmanız yeterli. Sonrasında yine yolunuza devam edebilirsiniz. Şiddet severler için tavsiye edebileceğim bir oyun.
Berfin TÜZÜN
ÇOK GÜZEL BİR OYUN TESTERE ADAM.
eren
Bu muhteşem bir oyun herkes bu oyunu oynasın en güzel oyun bu arkadaşlar lütfen bunu herkes oynasın her bölüm çok güzel.
cevriye
çok güzel oyun oynamayan oynasın
ömer
OYUN ÇOK GÜZEL HERKESE TAVSİYE EDERİM
HARUN
aynen çok kolay özellikle 3.bölüm
furkan
oyun çok çok güzel tokoyun saol
şahin reis
çok güzel bir oyun herkeze tavsiye ederim.