Önerilen Oyunlar Balık Avlama Usta Nişancı Domuzcuk Kafa Topu 3 Bire Bir Maç Brezilya Süper Dövüş Süper Ajan Kağıt Uçak Uçur Gümüş Top
Önerilen Oyunlar Ajan Simit Getto 2 Batman Korsanlara Karşı GTA Şoförü Atak Ateş ve Su 2 Kaleci OL Beyaz Kırmızı Toplar
Voltran Savaşı
Voltran Savaşı
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.4/10 (21416 oy)
Voltran Savaşı Oyunu

90lı yılların çocukları Voltran çizgi filmini iyi bilirler. O zamana damga vurmuş Voltranlar bu sefer kaliteli bir savaş oyunu ile karşınızda. Oyun yüklendikten sonra Play ile bölüm seçmeye geç ve bölüm seç. Sonra zorluk seç ve bilgilendirme ekranı gelince Play tuşuna bas, hikayeyi geçmek için skip tuşuna bas ve oyuna başla. Oyunda robotların sayısını arttırman gerekiyor. Boşluk tuşu ile ateş et, yön tuşları ile engellerden kaç.


Önerilen Savaş Oyunları
Voltran Savaşı Yorumları
Ad :
Yorum :
5 + 6 = ?
Güvenlik
ebru
bana göre ve kardeşim berkay a göre çoooooooooooook güzel
mehmet eren
çoooooooooooooooooooooooook inanılmaz bir oyun herkese tavsiye ederim
Çiğdem
Kız olmama ve savaş oyunlarını çok sevmememe rağmen ben bile bayıldım bu oyuna, harika. Dört tane farklı bölümü var ve her bölümün de kolay, orta ve zor olmak üzere bölümleri var. Oyuna başlamadan hangi tuşlarla ne yapabileceğiniz de size söyleniyor. Yani anlaması ve oynaması kolay bir oyun. Bir de ipucu, oyunda yanıp sönen taşlardan ve uzay araçlarından uzak durun. Attığınız ateşler sadece uzay araçlarına zarar veriyor, taşlara değil.
onur
bana göre mütiş çok beğendim oyunların içinden en güzeli,