Önerilen Oyunlar Çanta Tasarımı Justin Çatışmada İp Kes Panda İkili Çatışma 7 Arabam Yollarda Counter Strike Fy Dare Minecaves Süper 4x4 Ralli Zeka Topu
Önerilen Oyunlar Anahtar Topla 3 Uçak Yarışı 2 Gambol Macera Gem Bound Adada Yaşam Tavşanları Kurtar Top Zıplatma Korsanlara Karşı Diş Ameliyatı
Ateş ve Su 3
Ateş ve Su 3
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.7/10 (67877 oy)
Ateş ve Su 3 Oyunu

Meşhur ateş ve su oyununun 3. sü TokOyun.com da. Bu eğlenceli oyunun üçüncüsü olan sitemizdeki bu versiyon daha da başarılı. Zaten bir şeyin sürümü çıkıyor ise ileri olan sürümler daha da geliştirilmiş olmalıdır. Neyse konumuza dönelim ve siz Ateşi suya düşürmeyin suyu da ateşe düşürmeyin ve çıkışa ulaşın. Ateş ile Suyu karıştırmamanız dileğiyle. Bu oyunu mutlaka oynayın.

Önerilen 2 Kişilik Oyunlar

2 Kişilik Oyunlar


Ateş ve Su severlerin uğrak yeri TokOyun.com dan yepyeni son model bir oyun. Ateş ve Su 3 sizleri daha macera dolu bir serüvene çağırıyor. Soluk almadan oynayacak, düşmemek için nefes bile almayacaksınız. Koordinasyon bu oyunda büyük öneme sahip. Siz el becerilerinizi koordine etmek için kullanmalı ve zamanlama hatası yapmamalısınız. Ateş ve Su 3 oynarken partnerinizi korumak asıl hedefiniz olmalı. Unutmayın ki o kurtulamazsa sizde kurtulamazsınız. Reflekslerinizi bu oyunda test etme fırsatı bulacak, yapabileceklerinize kendiniz bile şaşıracaksınız. Ateş ve Su 3 konsept olarak daha doğal ortamlarda geçmektedir. Bu oyunda da diğer oyunlarla benzer olarak su karakterini ateşli suya, ateş karakterini saf suya değmeden kapılara ulaşmalısınız. Bu seride kapılardan geçmek için önce ayaklarınızı yere basmanızı sağlayacak ipucunu keşfetmeniz gerekecek. Eğer o ipucu olmazsa kapıdan çıkmanız imkansız. Bu oyunda sallanan iplerden denge sağlayarak karşıya geçmeniz gerekecek. Serinin en zor oyunları kendine güvenenleri bekliyor. Ateş ve Su 3 oyununun bir turunu geçtiğinizde karşınıza seçme şansınızın olduğu oyunlar çıkacak ve siz o turda illa bir oyunu geçmek zorunda kalmayacaksınız. Diğer oyunu oynayarak hem aynı yerde takılmamış olacak hem de eğlence yarım kalmamış olacak. Ateş ve Su 3 oyununu başarıyla tamamlayanlar kervanına katılanlar arasında neden sende olmayasın ki. Oyunu oynadıktan sonra puan vermeyi ve yorumunu bir sonraki oyun severler ile paylaşmayı unutmayın. Tokoyun.com a yapacağınız her ziyaret sizi oyunlar konusunda profesyoneller kulübüne bir adım daha yaklaştıracak. Ateş ve Su 3 de sadece hendekleri atlamak yetmeyecek belki bir hava sirkülasyonu ile karşı karşıya kalarak engelleri aşmaya çalışacaksınız. Bu oyunda zıplamak çok önemli en yükseğe sıçramak ise size oyunu kazandıracak unutmayın. Unutmayacağınız bir başka şey de oyunda sürekli gözünüzü açık tutmalısınız. Çünkü çıkış yolu göründüğü kadar kolay bulunmayabilir. Yanlış yoldan giderek oyunu tekrar oynamak zorunda kalmanız kaçınılmaz olacaktır. Bu arada oyun esnasında dikkatinizi odaklamanız gereken bir diğer yer ise oyun aşamalarında bazı bölümler size yeşil elmas kazandırıyor. Yeşil elmas daha çok puan daha çok dokunulmazlık demek. Ne kadar zor bir yerde olursa olsun doğru strateji kurun ve o elması oradan alın. Macerayı tüm kalbinizle hissedecek bir sonraki tura geçmek için heyecan duyacağınıza eminiz. Eğer hiç ateş ve su serisini duymamış iseniz o zaman hemen harekete geçin ve daha fazla bu aksiyondan uzak kalmayın. Oynarken farkında olmadan birini oynamayı sevdiğinin şaşırarak fark edeceksiniz. Haydi, sizde gelin bu macerada ki yerinizi alın ve kararınızı verin. Ateş misiniz yoksa Su mu?
Ateş ve Su 3 Yorumları
Ad :
Yorum :
6 + 7 = ?
Güvenlik
Caner
Ateş ve Su oyununda iki kahraman var ve biri yön tuşları ile biri de a,d,w,z tuşları ile hareket edebiliyor. Bu yüzden bu oyunun iki kişilik bir oyun olduğunun bilinmesinde fayda var. Oyunun altın kuralı ise oyun ekranındaki ateş ve su çukurları. Bu çukurların mantığı ise şu: Ateşi su çukurlarından, suyu ise ateş çukurlarından uzak tutmalısınız.Yoksa o bölümde başarısız sayılırsınız. Bir de ateşin kırmızı olan nesneleri, suyun ise mavi olan nesneleri toplayarak çıkışa ulaşmalarına yardım etmeniz durumunda bir sonraki bölümde bulunan daha heyecanlı etapları görme şansına erişebilirsiniz.
tuğba
çok güzellllllllllllllllllllll
merve arrat
çok güzel bir oyun bayıdım
BÜŞRA YILDIRIM
ÇOK GÜZEL BİR OYUN.BÜTÜN ARKADAŞLARIMA KATILIYORUM.BÜTÜN HERKES TAVSİYE EDERİM....
ZEYNEP
HAYATIMDA BÖYLE GÜZEL OYUN GÖRMEDİM süperrrrr biiii oyunnnnnnnnnnnnnnnn
ethem
çok güzel bir oyun ben genelde ateş oluyorum
beyza
ateş ve su çok güzel bu oyuna bayılıyorum
huriye
bence güzel oyunnnnnnnnnnnnnnnn