Önerilen Oyunlar Yükleri Birleştir Araba Futbolu Çılgınlar Yarışı Renkli Çizgiler Şeker Sürüşü Uzay Karakterleri Karşıdan Karşıya Geç Counter Strike Fy Dare Terörist Saldırısı
Reklam
Osuruk Kardeşler
Osuruk Kardeşler
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.7/10 (145454 oy)
Osuruk Kardeşler Oyunu

Continue yüklendikten sonra play game ve haritadan bir yer seçerek oyuna başla. bir kardeş a,w,d tuşları ile hareket ederken diğer kardeş yön tuşları ile hareket ediyor. Yukarılara çıkmak için bir kardeş w tuşunu, diğer kardeş üst ok tuşunu kullanıp osurukla uçuşa geçiyorlar. Totemleri yani nesneleri tek tek alıp sonra başlangıç noktasındaki altar denilen betona getirip oraya da uçup uygun yerlere nesneleri yerleştirmek gerekiyor. Bu görevi başarıyla bitirmelisin.


Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN
Osuruk Kardeşler Yorumları
Ad :
Yorum :
2 + 6 = ?
Güvenlik
büşra
çok güzel bir oyun
elif
bu oyun çok güzel bu oyun oynamanızı tavsiye ederim
cemal
çok harika bir oyun kardeşimle birlikte oynuyoruz
hilal
çok eğlenceli bir oyun çok seviyorum ve çok eğleniyorum
zeliha
ne güzel bir oyun osurarak uçuyorlar
Erdal
Oyunda siz ve rakibinizin toplaması gereken bazı heykeller var ve bunları, biriniz yön tuşları ile birinizse a,d,w,z tuşları ile yapıyorsunuz. Oyun ekranındaki farklı yollarda bulunan bu heykelleri yukarı tuşu ile kaldırarak kahramanınızın sırtına yerleştiriyor ve sonrasında sol en alt kısımda heykeller için ayrılan yere koyuyorsunuz. Tüm heykelleri yerleştirdikten sonra ise bir sonraki tura geçebiliyorsunuz.
ayberk
çoook güzel yağmura katılıyorum
beyza
osuruk kardeşleri sevdim bu oyun mükemmel