Önerilen Oyunlar Zombi Kediler Friv Virüsü Fareyle Oynanan Futbol Balon Patlatmaca Komik Suratlı Meyveler Komando Takımı 2 Ruff Robotlara Karşı Elektrik Adam Kızgın Ateş ve Su
Reklam
İtfaiye Oyunu
İtfaiye Oyunu
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   8.1/10 (22987 oy)
İtfaiye Oyunu

İtfaiye oyununda yangının olduğu yere aracı hızla götürmeniz gerekiyor. Bu oyunda diğer araçlar size yardımcı olmuyor aksine hata yaparsan sana yardımcı olmak yerine engel oluyorlar. Her neyse sen itfaiye aracını al ve trafik kurallarına uy ve de itfaiye aracını hızla yangın yerine götür. Yön tuşlarını kullanarak bu işlemleri yapabilirsin ama az önce de söylediğimiz gibi dikkat etmen gerekir. Bu popüler itfaiye oyunu ile ilgili görüşlerini de lütfen sayfanın altına yorum olarak bırak. Görüşlerin bizler için değerlidir.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Macera Oyunları Oyna - TOK OYUN
İtfaiye Oyunu Yorumları
Ad :
Yorum :
4 + 6 = ?
Güvenlik
HÜSEYİN
HARİKA ÇOK GÜZEL BİR OYUN OYNAMANIZI TAVSİYE EDERİM
muhammet
oyun harika ve cok eylenceli oynamanizi tavsiye ederim
Karahan
Ben bu oyunu açtığımda klasik bir park oyunu olduğunu düşünmüştüm ama yanılmışım. Oyun çok daha spesifik bir şekilde düzenlenmiş çünkü. Oyun başlamadan bir tane kroki açılıyor mesela ona çok iyi bakmanız gerekiyor. Oyun başladıktan sonra o krokide yangının olduğu yer gösterildiği için gitmeniz gereken yer de orası oluyor. Oyundaki sokaklar, ağaçlar, evler falan bence çok sahici. Mesela insan falan ezdiğinizde oyun tamamen sonlanıyor, buna da dikkat edin. Fırsatınız varsa oynayın bence.