Önerilen Oyunlar Ronaldo Kupa Aşkı Zor Penaltı Üç Arkadaş 3D Kantır Elmayı Vur Şeker Sürüşü Kırmızı Araba 4 Mafya Adamı Saldırı 2 Sünger Bob Süper Temizlikçiler
Reklam
Küçük Otobüs Tayo
Küçük Otobüs Tayo
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.1/10 (24358 oy)
Küçük Otobüs Tayo Oyunu

Merhaba çocuklar küçük otobüs tayo kalkıyor ve ona yetişmek için fazla efor sarf etmene gerek yok. Tayo sizleri bekler ve sizleri üzmez çizgi filmde olduğu gibi. How to yazan yere tıklayarak başla ve Tayoyu hareket ettirmek için boşluk tuşuna bas. Kırmızı ışıklarda yine boşluk tuşu ile dur ve mavi ışık olunca yine boşluk tuşu ile hareket başla. Yollardaki engellerden yön tuşları ile kaç, saat simgelerini toplayarak zamana karşı olan bu yarışı bitir ve durakta insanları almak içinde orada dur.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen Yarış Oyunları Oyna - TOK OYUN
Küçük Otobüs Tayo Yorumları
Ad :
Yorum :
8 + 1 = ?
Güvenlik
damla
süperdi tayo oyununu tavsiye ederim
Zehra
Tayo ie çok keyifli bir trafik yolculuğuna çıkmaya ne dersiniz? Bunun için öncelikle oyuna giriş yaptıktan hemen sonra space tuşuna basmalı ve zamanında yolun sonuna yetişmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Bu arada yoldaki kırmızı ışıklar yeşile dönünceye kadar space tuşu ile aracı durdurmalı, yoldaki kazı çalışmalarından ve su birikintilerinden uzak durmalısınız. Yolda çıkan saatleri ise toplamadan geçmeyin derim çünkü süreniz sıkıntı olduğunda onlar sizin için extra süreye çevriliyor.
ece
oyun süper ve ben her zaman izliyorum :)
zeliha
çok güzel çünkü her zaman oynuyorum herkezede tavsiye ediyorum
nasılsın oyunda
Oyun çok güzel çok sevdim şimdiden 2 bölüm geçti.
merve
guzel ne kelime bayillldim ya bu oyun sitesi cok guzel
sila
Açıkçası bu oyun harikaydı ve şuan tayo izliyorum
SEYDİ
COK GÜZEL BİR OYUN ARKADASLAR