Önerilen Oyunlar Kadın Sniper Kamyon Rallisi Vahşi Piranha 6 Bire Bir Maç Brezilya Formula 1 Yarışı 2 Mafya Adamı Saldırı 3 Gelin Saçı Canavar Jip Yarışı 3D Asit Tavşan 2
Reklam
Neşeli Dondurmalar 3
Neşeli Dondurmalar 3
yildiz yildiz yildiz yildiz yildiz   9.1/10 (38931 oy)
Neşeli Dondurmalar 3 Oyunu

Efsane oyun Neşeli Dondurmalar üçüncü versiyonu ile sizleri selamlıyor ve sizlerde bu zevkli oyunu özellikle iki kişilik oynayarak daha da keyifleniyorsunuz. Haydi oyuna başlayın ve buzları eritin ve platformdaki meyveleri toplayın. Ama peşinize düşen inekten uzak durun gerekirse onun yoluna da buz dökün. Meyveler bitince bölümleri geçecek ve tüm bölümleri bitirince oyunu da bitireceksin. Ama ilk başta dediğim gibi inek çok tehlikeli kesinlikle pür dikkat olmak gerekiyor. İlerleyen bölümlerde inek yerine başka yaratıklarla karşılaşacaksın haberin olsun.

Eğer Oyun Çalışmıyorsa
Önerilen 2 Kişilik Oyunlar Oyna - TOK OYUN
Neşeli Dondurmalar 3 Yorumları
Ad :
Yorum :
5 + 8 = ?
Güvenlik
Berfinsu
Bu oyunun bütün seri ve bölümlerini bitirdim herkese tavsiye ederim
fatma
bu oyunu çok seviyorum
zeynep
çok güzel hergün ablama yalvarıyorum oynayalım diye
Melis
Neşeli dondurmalar serisinden bir oyun daha... En az diğerleri kadar eğlenceli olduğunu düşünüyorum. Her bölümde toplamanız gereken meyveleri toplarken tehlikeli hayvanlardan da uzak durmalısınız. Çok tehlikeli olan bu hayvanlar sizin başarılı olamamanız için öfkeyle buzları kırıp size ulaşmaya çalışacaktır. Bu sırada siz de space tuşuyla buz kırıp buz yapabilir ve onların işlerine tersine çevirebilirsiniz.
berat ve rabia
çok güzel oyun herkese tavsiye ederim :) :)
zeynep turan
39 leveldeyim kardeşimle kardeşim 3 yaşında hemde
Eylem
Gercektende guzel oyunmus ama
ceza
oyun kolaydı gerisi de olaydı..